(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija

 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Rihards Eigims

1962

 Daugavpils pilsētas dome

 deputāts

 augstākā

2

 Līvija Jankovska

1960

 Daugavpils medicīnas koledža

 direktore

 augstākā

3

 Ludmila Smikova

1958

 Bērnu nn jauniešu centrs "Jaunība"

 direktora vietniece

 augstākā

4

 Mečislavs Truskovskis

1976

 Daugavpils medicīnas koledža

 darba aizsardzības speciālists

 augstākā

5

 Anastasija Bēķe

1983

 AAS ERGO Latvija

 apdrošināšanas speciāliste

 augstākā

6

 Genadijs Peskovs

1960

 GĪKS "Dzelzsceļnieks"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Rita Gorbunova

1961

 Daugavpils 5. Pamatskola

 direktora vietniece mācību darbā

 augstākā

8

 Ināra Ostrovska

1955

 Izglītības un zinātnes ministrija

 ministra padomniece

 augstākā

9

 Oļegs Hublarovs

1962

 Daugavpils reģionālā slimnīca

 ārsts - urologs

 augstākā

10

 Jānis Radionovs

1965

 Daugavpils Universitāte

 jurists

 augstākā

11

 Ludmila Oļševska

1948

 Ludmilas Oļševskas ģimenes ārstes prakse

 ārste

 augstākā

12

 Vitālijs Aleksandrovičs

1964

 DzĪks "Draudzība"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

13

 Genovefa Barkovska

1935

 Daugavpils Universitāte, Latgales pētniecības institūts

 pētniece

 augstākā

14

 Svetlana Urbāne

1973

 IK "Sparta"

 vadītāja

 augstākā

15

 Aleksandrs Grišakovs

1987

 Daugavpils Universitāte

 students

 vidējā

LPP/LC

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Rita Strode

1955

 Daugavpils pilsētas dome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Viktors Butāns

1964

 SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca"

 ārsts-neiroķirurgs

 augstākā

3

 Žanna Kulakova

1965

  Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvalde

 direktore

 augstākā

4

 Jānis Lāčplēsis

1958

 Daugavpils pilsētas dome

 priekšsēdētājas vietnieks

 augstākā

5

 Ivars Šķinčs

1969

 Daugavpils 17. vidusskola

  direktors

 augstākā

6

 Aleksejs Zakrževskis

1964

 SIA Bell Invest

 valdes loceklis

 augstākā

7

 Sergejs Mihailovs

1960

  SIA "Daugavpils Autobusu parks"

 valdes loceklis

 augstākā

8

 Jevgeņijs Ustinskovs

1970

 Daugavpils Mūzikas vidusskola

 kordiriģēšanas pedagogs

 augstākā

9

 Valērijs Ivanovs

1963

 SIA "Latgales Laiks"

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Svetlana Miļuse

1964

 SIA "Baltijas Starptautiskā Akadēmija" Daugavpils filiāle

 vadītāja

 augstākā

11

 Vladimirs Pjankovskis

1955

 SIA ""INVEST-RĪGA" Daugavpils"

 direktors-prokurists

 augstākā

12

 Anatolijs Gržibovskis

1968

 Daugavpils 5. pamatskola

 direktors

 augstākā

13

 Jevgeņija Dedele

1960

 Daugavpils pilsētas domes Sporta pārvalde

 sporta spesiāiste

 augstākā

14

 Andris Samušs

1964

 SIA "Arodīpašums"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

15

 Anna Dideviča

1979

 SIA "SVENTE HOLDING"

 personāla inspektore

 augstākā


Par Dzimteni!

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vladislavs Dolgilevičs

1959

 SIA "Pilots Ltd"

 Valdes loceklis

 vidējā

2

 Aleksandrs Pļešanovs

1976

 SIA"Autokada pluss"

 Valdes loceklis

 pamata

3

 Valērijs Oščenkovs

1986

 IK "PRIME TRAVEL"

 vadītājs

 vidējā

4

 Mihails Jermolajevs

1980

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

5

 Aleksandrs Stepanovs

1982

 SIA"Autokada pluss"

 Tirdzniecības struktūrvienības vadītājs

 vidējā

6

 Iveta Rokjāne

1972

 Daugavpils rajons, Naujenes pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

7

 Helēna Gudele

1987

 SIA"Financial Management Company"

 Valdes locekle

 vidējā

8

 Nikolajs Harlamovs

1982

 SIA"Māras Nami"

 Tūrisma informācijas konsultants

 vidējā

9

 Anatolijs Papakuls

1985

 Students

  

 vidējā

10

 Jevgeņijs Mihailovs

1981

 IK"Citynews"

 Vadītājs

 augstākā

11

 Nadežda Isakova

1983

 Valsts zemes dienests

 Kadastra procesa analītiķe

 vidējā

12

 Vitālijs Kovaļovs

1985

 Students

  

 vidējā

13

 Tatjana Ļamane

1985

 SIA"Pilots Ltd" Daugavpils filiāle

 Lietvede

 augstākā

14

 Dmitrijs Bogdanovs

1986

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

15

 Darja Kozlova

1985

 SIA REM PRO

 Tāmētāja

 augstākā

16

 Aleksejs Kožanovs

1989

 Students

  

 vidējā

17

 Arturs Petrovs

1981

 SIA"Meridian"

 Apsargs

 pamata

 Latgales tauta

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Grigorijs Ņemcovs

1948

 SIA "Latgales reklāma"

 valdes locelis

 augstākā

2

 Ainārs Veliks

1976

 SIA "Eko Latgale"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Anžela Aļohno

1972

 IU "Medicīniskā dezinfekcija"

 direktore

 augstākā

4

 Pēteris Dzalbe

1980

 SIA "Daugavpils drukerai"

 valdes loceklis

 augstākā

5

 Olga Širokaja

1969

 Juridiskā biroja "ŠADO"

 juriste

 augstākā

6

 Leontijs Aļeksejevs

1950

 politiskā partija "Latgales tauta"

 koordinātors

 augstākā

7

 Jurijs Gridasovs

1966

 IU "Vetzoocentrs"

 veterinārais ārsts

 augstākā

8

 Marija Šakele

1967

 SIA "Dinas"

 ārste-neiroloģe

 augstākā

9

 Irīna Feščenko

1978

 Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola

 skolotāja, projektu vadītāja

 augstākā

10

 Mihails Kapeļušņikovs

1956

 SIA "Autotrans Baltik"

 izpilddirektors

 augstākā

11

 Nataļja Astratova

1950

 SIA "Latgales reklāma"

 žurnāliste

 augstākā

12

 Valērijs Gorbunovs

1973

 SIA "Student and Young Travel Centre"

 menedžeris

 augstākā

13

 Tatjana Opareva

1963

 VAS "Latvijas dzelzceļš"

 elektromehāniķis

 vidējā

14

 Aleksandrs Kuvšinovs

1950

 DzĪKS Forštadte

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

15

 Irēna Cimbale

1966

 SIA "Latgales reklāma"

 teležurnāliste

 augstākā

16

 Mārīte Siņicina

1990

 nav

 skolniece

 pamata

17

 Nikolajs Glazkins

1961

 bezdarbnieks

  

 augstākā

18

 Zenons Burijs

1938

 nav

 pensionārs

 augstākā

PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Oļegs Tolmačovs

1955

 Daugavpils pilsētas dome

 Priekšsēdētājas vietnieks

 augstākā

2

 Aleksejs Vasiļjevs

1971

 Daugavpils 15.vidusskola

 skolotājs

 augstākā

3

 Andrejs Jegorovs

1976

 SIA ''Norteks AE''

 Valdes loceklis

 vidējā

4

 Vladimirs Čuprovs

1972

 SIA ''Cemex''

 Daugavpils betona ražotnes vadītājs

 augstākā

5

 Tatjana Matvejeva

1966

 bezdarbniece

  

 augstākā

6

 Olga Sirotkina

1967

 SIA ''TOD''

 Valdes loceklis

 augstākā

7

 Jūlija Rimvida-Mickeviča

1978

 Autosporta sabiedrība ''Speed Culture''

 Priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

8

 Andrejs Golubevs

1970

 SIA ''Evor Latgale''

 Komercdirektors

 vidējā

9

 Jevgeņijs Golubevs

1950

 SIA ''Ornika''

 Valdes loceklis

 augstākā

10

 Ludmila Fjodorova

1949

 A/S ''Tramvaju uzņēmums''

 Kontroliere

 vidējā

11

 Jekaterīna Stehnovska-Slavska

1979

 AAS ''SEB Dzīvības apdrošināšana''

 Dzīvības apdrošināšanas spesiāliste

 augstākā

12

 Pāvels Prozors

1960

 SIA ''Nafta Trading''

 Vecākais apsardzes darbinieks

 vidējā

13

 Jurijs Zaicevs

1987

 Daugavpils universitāte

 students

 vidējā

14

 Vitālijs Mackevičs

1956

 Parex Bankas Daugavpils filiāle

 Inkasācijas dienesta darbinieks

 augstākā

15

 Inna Jermačkova

1976

 privata prakse

  

 augstākā

16

 Daina Rušmane

1978

 SIA ''TOD''

 Izpilddirektors

 vidējā

17

 Sergejs Solovjovs

1962

 A/S ''Ditton pievadķēžu rūpnīca''

 Meistars

 augstākā


Saskaņas Centrs

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vitālijs Azarevičs

1962

 Daugavpils 3.vidusskola

 Direktors

 augstākā

2

 Sergejs Blagoveščenskis

1971

 Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS

 Latgales reģiona vadītājs

 augstākā

3

 Aleksandrs Barbakadze

1963

 I.U."Sa-Ša"

 direktors

 augstākā

4

 Vjačeslavs Širjakovs

1973

 SIA "Daugavpils Dzīvokļu un Komunālās saimniecības uzņēmums"

 valdes loceklis

 augstākā

5

 Eleonora Kleščinska

1952

 Daugavpils pilsētas dome

 Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājas 1.vietniece

 augstākā

6

 Aivars Birulis

1977

 SIA "LIF Real estate"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Sergejs Kuzņecovs

1959

 Latgales Transporta un sakaru tehniskajā skolā

 Pasniedzējs

 augstākā

8

 Olga Cibe

1948

 SIA "Elekta"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

9

 Aleksandrs Vasiļjevs

1985

 SIA "Aura"

 Būvtehniķis

 augstākā

10

 Helēna Soldatjonoka

1954

 Daugavpils pilsētas dome

 Lietu pārvaldniece

 augstākā

11

 Pāvels Blagoveščenskis

1978

 Baltijas Apdrošināšanas Nams AAS

 Konsultants

 augstākā

12

 Aleksandrs Rudzs

1953

 Daugavpils pilsētas domes iestāde"Kultūras pils"

 vadītājs

 augstākā

13

 Vladimirs Nadeždins

1956

 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

 Daugavpils nodaļas vadītājs

 augstākā

14

 Tatjana Voronova

1951

 Daugavpils Universitāte

 Bibliotekāre

 augstākā

15

 Vjačeslavs Krankals

1968

 SIA"CKDD"

 valdes loceklis

 augstākā

16

 Einārs Kozlovskis

1961

 A/S "Lauku Avīze"

 Daugavpils biroja vadītājs

 vidējā

17

 Nikolajs Kiseļovs

1947

 Pensionārs

 Pensionārs

 augstākā

18

 Leonards Sprukts

1955

 SIA Danuta

 Valdes loceklis

 augstākā


Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Artūrs Duboks

1967

 nav

 mūziķis

 vidējā

2

 Imants-Jānis Bekešs

1955

 Latvijas Republikas iekšlietu ministrijas Valsts poilicijas Daugavpils pilsētas un rajona policijas pārvalde

 priekšnieks

 augstākā

3

 Aivars Zdanovskis

1963

 Daugavpils reģionālā slimnīca

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Klāvs Gipters

1989

 nav

 nav

 vidējā

5

 Pāvels Stahovskis

1948

 nav

 pensionārs

 augstākā

6

 Vladimirs Jedigarevs

1949

 SIA "Latspas"

 Personāla un stratēģiskās attīstības jautājumu direktors

 augstākā

7

 Jevgeņijs Timošenko

1946

 Daugavpils Krievu vidusskola - licejs

 Direktors

 augstākā

8

 Igors Babiško

1985

 SIA "Promotion and Production group"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

9

 Antra Lazdāne

1984

 Daugavpils veterinārais centrs

 klīnikas vadītāja

 augstākā

10

 Sarmīte Teivāne

1972

 Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde

 M. Rotko mākslas centra izveides projekta vadītāja

 augstākā

11

 Elīna Dzenuško

1990

 nav

 nav

 pamata

12

 Rolands Stepanovs

1989

 nav

 nav

 pamata

13

 Ivars Sokolovskis

1968

 SIA "AdvancedBalticIT"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā


"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Arvīds Ratnieks

1955

 AAS Baltijas Apdrošināšanas Nams

 Daugavapils nodaļas vadītāja vietnieks

 augstākā

2

 Solvita Lazdāne

1969

 Naujenes bērnu nama Mātes un bērna atbalsta centrs "Avotiņi"

 vadītāja

 augstākā

3

 Vita Trubena

1964

 Vitas Trubenas ģimenes ārstu prakse poliklīnikā OLVI

 ģimenes ārste

 augstākā

4

 Broņislavs Trubens

1964

 SIA Rohe Latvija

 DUS servisa speciālists

 vidējā

5

 Iveta Katelo

1964

 AAS Balta Latgales reģions

 Galvenā speciāliste

 augstākā


Sabiedrība Citai Politikai

Nr

Vārds, Uzvārds(11)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Oskars Priedītis

1981

 Latgales apgabaltiesas zvērinātas notāres Gundegas Rutkovskas birojs

 Juriskonsults

 augstākā

2

 Harijs Petrockis-Petrovskis

1964

 Daugavpils Teātris

 Režisors

 augstākā

3

 Vjačeslavs Novikovs

1982

 SIA "Intera"

 Valdes loceklis

 vidējā

4

 Sergejs Poļanskis

1979

 Daugavpils Universitāte

 Angļu un franču valodu pasniedzējs, asistents

 augstākā

5

 Andris Slesars

1966

 Daugavpils rajona padome

 Jurists

 augstākā

6

 Alda Krastiņa

1953

 Daugavpils teātris

 Aktrise

 augstākā

7

 Sergejs Prokofjevs

1976

 Daugavpils Celtnieku Profesionālā vidusskola

 Profesionālās izglītības skolotājs

 augstākā

8

 Kristīne Veinšteina

1979

 DaugavpilsTeātris

 Aktrise

 augstākā

9

 Ivars Brakovskis

1954

 Daugavpils teātris

 Aktieris, režisors

 augstākā

10

 Jāzeps Daukšts

1943

 SIA "Latvijas Propāna Gāze"

 Inženieris - projektētājs

 augstākā

11

 Māris Korsiets

1981

 Daugavpils teātris

 Aktieris

 augstākā


Sociālā taisnīguma partija

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valdis Lauskis

1957

 SIA "DL Laima"

 Ekonomists

 augstākā

2

 Ļubova Gorjačeva

1988

 Studente

  

 vidējā

3

 Česlavs Karlovičs

1959

 SIA Pūce SKR"

 Valdes loceklis

 augstākā

4

 Irēna Ancāne

1964

 SIA "Deiro" Daugavpils biškopības veikals

 Vadītāja

 augstākā

5

 Guntis Strautmanis

1953

 Rīgas Tehniskā universitāte Daugavpils filiāle

 Direktors

 augstākā

6

 Žanna Busargina

1964

 Daugavgrīvas cietums

 sociālā darbiniece

 augstākā

7

 Imants Melderis

1956

 Raudas speciālā internātpamatskola bērniem bāreņiem

 Direktors

 augstākā

8

 Igors Dorofejevs

1957

 Bezdarbnieks

  

 augstākā

9

 Antoņina Perevalova

1965

 Informācijas Sistēmu Menedžmenta augstskola Daugavpils filiāle

 Direktore

 augstākā

10

 Arnolds Kovaļevskis

1952

 Daugavpils universitāte

 Lektors

 augstākā

11

 Valentīna Sobole

1947

 Pensionāre

  

 augstākā

12

 Jekaterina Sergeičika

1986

 Studente

  

 vidējā

13

 Oskars Škuts

1975

 SIA "Bals Latgale" juridiskais birojs

 valdes loceklis

 augstākā

14

 Vera Buša

1935

 Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola

 izglītības metodiķis

 augstākā

15

 Jurijs Kopasovs

1947

 Individuālais komersants "Eridan-Ko"

 īpašnieks

 augstākā


Daugavpils atdzimšana

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Artemijs Golubevs

1978

 SIA "Kosmolats"

 tirdzniecības vadītājs

 augstākā

2

 Ilona Bendika

1976

 bezdarbniece

  

 augstākā

3

 Vladimirs Žavoronkovs

1976

 Futbola klubs "Dinaburg"

 spēlētājs

 vidējā

4

 Jeļena Maslobojeva

1983

 AS "Parex Banka" Daugavpils filiāle

 Kredītu projektu vadītāja

 augstākā

5

 Vladislavs Stankevičs

1979

 SIA "Lokanība Auto"

 prokurists

 augstākā

6

 Ludmila Plisko

1974

 Daugavpils 5.pamatskola

 Personālo lietu pārzine

 augstākā

7

 Jevgeņijs Novajonoks

1975

 Latgales Transporta un Sakaru Tehniskā skola

 sporta skolotājs

 augstākā

8

 Nataļja Pumpiņa

1977

 SIA "J&P gaita"

 ekspeditore

 augstākā

9

 Sergejs Kiseļovs

1984

 Daugavpils 16.vidusskola

 sporta skolotājs, sporta kompleksa vadītājs

 augstākā

10

 Inna Anciferova

1970

 SIA "DKL"

 veikala vadītāja

 augstākā

11

 Vitālijs Šakalovs

1977

 SIA "CCCP"

 valdes loceklis

 vidējā

12

 Žanna Šteinberga

1983

 AS "SMP Bank"

 klientu apkalpošanas menedžere

 vidējā

13

 Svjatoslavs Massans

1972

 SIA "Nelta"

 valdes loceklis

 augstākā

14

 Ilona Korčemna

1967

 SIA "Galateja"

 friziere

 vidējā

15

 Konstantīns Artemjevs

1983

 SIA "Trust&Save"

 direktors

 vidējā

16

 Oļegs Storožuks

1961

 SIA "DKL"

 kamīnu projektu vadītājs

 vidējā

17

 Igors Golubevs

1976

 bezdarbnieks

  

 augstākā


Jaunlatvija

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Pjotrs Palčejs

1968

 LPA. Latvijas Policijas akadēmija

 docents

 augstākā

2

 Irina Ašpize

1973

 SIA "Daugavpils koka polimērs"

 komercdirektore

 augstākā

3

 Vladimirs Golubevs

1952

 Bērnu jaunatnes sporta skola

 treneris

 augstākā

4

 Ilga Sondore - Blohina

1975

 SIA SELVER

 Nodaļas vadītāja

 augstākā

5

 Elvīra Gorceva

1961

 SIA "LDZ infrastuktūra"

 vecākā ekonomiste

 augstākā

6

 Valerijs Pastejevs

1988

 bezdarbnieks

  

 vidējā

7

 Genrihs Baturevičs

1954

 pensionārs

  

 augstākā

8

 Raimonds Vitānis

1955

 bezdarbnieks

  

 augstākā

9

 Anatolijs Loginovs

1954

 SIA-ZV

 valdes loceklis

 vidējā

10

 Irēna Bašķēviča

1945

 Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola

 skolotāja

 augstākā

11

 Ivans Suhorukovs

1955

  Daugavpils sporta parvaldes bērnu un jaunatnes skola

  smaiļošanas un kanoja airēšanas treneris

 augstākā

12

 Voldemārs Skrinda

1951

 Daugavpils pilsētas neatliekamās medicīniskās palīdzības stacija

 mehāniķis

 vidējā

13

 Vladislavs Bulvans

1972

 SIA "LATPLAST RECYCLING SOLUTIONS"

 Valdes loceklis

 vidējā

14

 Andris Rabša

1972

 SIA Belam - Rīga

 rīkotājdirektors

 augstākā



Jaunais Laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(7)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valfrīds Paskevičs

1950

 Daugavpils Unversitāte

 DU Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes dekāns,

 augstākā

2

 Andris Kupšāns

1967

 Daugavpils Universitāte

 Lektors

 augstākā

3

 Jānis Meškovs

1939

 Daugavpils Latviešu biedrība

 Daugavpils Latviešu biedrības valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Ilgonis Skrinda

1965

 Valsts mežu dienests, Konsultāciju pakalpojumu centrs

 Konsultants

 augstākā

5

 Aija Ruža

1963

 Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

 Vecākā referente

 augstākā

6

 Agnese Pavlova

1987

 SIA Latgales Ģimenes veselības centrs

 Menedžere

 vidējā

7

 Roberts Miglāns

1939

 Pensionārs

 Mehanizators

 vidējā



Osipova partija

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Karšins

1978

 bezdarbnieks

  

 augstākā

2

 Dmitrijs Dauģerts

1983

 SIA "ProLine D" sistēmas analitīķis

  

 vidējā

3

 Aleksejs Dubovskis

1987

 bezdarbnieks

  

 vidējā

4

 Jevgenijs Rotajs

1987

 bezdarbnieks

  

 vidējā

5

 Sergejs Stepanovs

1954

 AS "BMGS"

 projekta vadītāja vietnieks

 augstākā


Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form