(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
 

Rucavas novada dome
Mūsmājas
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Irēna Šusta

1967

 SIA "Purva Dzērvenīte"

 pārdošanas vadītāja

 augstākā

2

 Ligita Laipeniece

1979

 Kurzemes plānošanas reģions

 plānotāja

 augstākā

3

 Sandra Roze

1976

 Rucavas pagasta padome

 deputāte

 augstākā

4

 Sandra Aigare

1955

 Rucavas pagasta padome

 tradicionālās kultūras speciāliste

 augstākā

5

 Otomārs Ozols

1966

 Valsts meža dienests. Dienvidkurzemes virsmežniecība. Nīcas mežniecība

 mežziņa vietnieks

 augstākā

6

 Līga Ate

1984

 SIA "G.M.Koks"

 biroja darbiniece

 augstākā

7

 Ingrīda Freimane

1960

 SIA "G.M.Koks"

 strādniece

 vidējā

8

 Ligita Šīmane

1966

 VAS Latvijas Pasts. Rucavas pasta nodaļa

 priekšniece

 vidējā

9

 Renārs Juzups

1978

 Liepājas izglītības pārvalde, pirmsskolas izglītības iestāde "Saulīte"

 mūzikas skolotājs

 augstākā

10

 Gatis Dejus

1977

 Valsts robežsardze Liepājas pārvalde Rucavas imigrācijas nodaļa

 vecākais inspektors

 augstākā

11

 Artūrs Laugalis

1969

 Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvalde

 inspektors

 augstākā

12

 Laima Veidemane

1970

 Bioloģiskā z/s "Šuķi"

 pārraudze

 vidējā

13

 Jānis Strungs

1989

 Ventspils augstskola

 students

 vidējā

 

"Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Bārdulis

1960

 Rucavas pagasta padome

 Priekšsēdētāja vietnieks

 vidējā

2

 Vija Stepanova

1951

 Ģimenes ārstes privātprakse

 Ģimenes ārste

 augstākā

3

 Dita Role

1965

 Rucavas pamatskola

 Direktore

 augstākā

4

 Vaclovs Malakausks

1967

 Sikšņu pamatskola

 Skolotājs

 augstākā

5

 Valda Stadgale

1946

 Rucavas pagasta biedrība "Jumītis"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

6

 Daiga Gabrūna

1967

 Rucavas pamatskola

 skolotāja

 augstākā

7

 Romārs Timbra

1970

 SIA "Compa@peat"

 Vadītāja vietnieks

 vidējā

8

 Malinda Glužģe

1960

 Pašnodarbinātā

 Mājlopu mākslīgās apsēklošanas tehniķis

 vidējā

9

 Ričards Tobers

1976

 SIA "BALTIC BERRIES"

 Darbu vadītājs

 vidējā

10

 Jānis Gunars Līcis

1957

 Rucavas pamatskola

 saimnieks

 vidējā

11

 Sanita Timbra

1968

 Z/S "Šēperi"

  

 vidējā

12

 Gatis Graudužis

1985

 Rucavas pagasta padome

 Lauku attīstības speciālists

 augstākā

13

 Sanita Cepleniece

1973

 Rucavas pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

14

 Anita Pētersone

1963

 Piemājas saimniecība "Rozīte"

 Zemniece

 vidējā

15

 Artis Ķūsis

1987

 Rucavas pagasta padome

 Skaņu un gaismas operators

 pamata

16

 Gunārs Mielavs

1971

 Pašnodarbinātais

 Individuālā īpašuma apsaimniekotājs

 vidējā

 

Novada attīstībai
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Viktors Čamans

1943

 Rucavas pagasta padome

 Rucavas pagasta padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Antra Ate

1963

 Rucavas pamatskola

 Direktores vietniece audzināšanas jomā, skolotāja

 augstākā

3

 Andris Brīvkalns

1963

 Dienvidkurzemes virsmežniecība

 Mežsargs

 augstākā

4

 Inta Mera

1970

 I/K "Aptieka Rucavā"

 Vadītāja

 augstākā

5

 Inese Linde

1959

 Privātprakse veterinārijā

 Vetfeldšere

 vidējā

6

 Gedimins Salmiņš

1933

 Pensionārs

  

 augstākā

7

 Maruta Šnipke

1943

 Rucavas pagasta padome

 Komunālās daļas administratore

 vidējā

8

 Dzintra Bļinova

1960

 Rucavas pagasta padome

 Zemes lietu speciāliste

 vidējā

9

 Daiga Grenovska

1969

 Rucavas pagasta padome

 Sociālā darbiniece

 augstākā

10

 Linda Čable

1982

 Rucavas pagasta padome

 Projektu vadītāja

 augstākā

11

 Raimonds Pričins

1970

 Rucavas pagasta padome

 Autobusa vadītājs

 vidējā

12

 Edgars Riežnieks

1960

 Rucavas pagasta padome

 Komunālās daļas vadītājs

 vidējā

13

 Andris Skābarnieks

1954

 SIA "Rucavas meistars"

 Atslēdznieks

 vidējā

 

NOVADNIEKI
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(12)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 ALDIS PREISS

1979

 SAIMNIECĪBA "PREISI"

 ĪPAŠNIEKS

 vidējā

2

 LĪGA STENDZE

1979

 LIEPĀJAS PILSĒTAS BĀRIŅTIESA

 JURISTS

 augstākā

3

 RINALDS SĪKLIS

1984

 SIA "TOPOLibau"

 TOPOGRĀFIJAS NOZARES VADĪTĀJS - ZEMES IERĪCĪBAS UN

 augstākā

4

 GUNĀRS STOGŅIJENKO

1963

 SIA "COMPAQPEAT"

 VADĪTĀJS-TRAKTORISTS

 vidējā

5

 EDGARS BODNIEKS

1983

 SIA "STOLLER"

 PĀRDOŠANAS UN PROJEKTU VADĪTĀJS

 augstākā

6

 SARMĪTE LIPARTE

1965

 RUCAVAS PAMATSKOLA

 PADOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

 vidējā

7

 MĀRTIŅŠ OZOLIŅŠ

1985

 LIEPĀJAS UNIVERSITĀTE

 STUDENTS

 vidējā

8

 SANDRA LIPARTE

1961

 PĀRTIKAS VETERINĀRAIS DIENESTS NDC KURZEMES REĢIONĀLĀS LABORATORIJA

 DIREKTORE

 augstākā

9

 MARTA MAME

1949

 SAIMNIECĪBA "SKALBES"

 ĪPAŠNIEKS

 vidējā

10

 MĀRTIŅŠ RONKAITIS

1985

 BIEDRĪBA "ABC CHILD"

 DATORTEHNIĶIS

 vidējā

11

 JĀNIS GLUŽĢIS

1956

 SAIMNIECĪBA "RAIŅI"

 ĪPAŠNIEKS

 pamata

12

 ANITA VILKAULE

1952

 DIENVIDKURZEMES VIRSMEŽNIECĪBA (NĪCA)

 MEŽSARDZE

 augstākā

 

VIENOTI NOVADAM
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andis Rolis

1964

 Dunikas pagasta padome

 Dunikas pagasta padomes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Jānis Veits

1958

 Bezdarbnieks

  

 augstākā

3

 Sandra Malakauska

1965

 Sikšņu pamatskola

 Direktore

 augstākā

4

 Jānis Vidējais

1955

 Dunikas pagasta padome

 Sporta darba organizētājs

 augstākā

5

 Gundega Zeme

1962

 P./a. Dunikas ambulance

 Direktore

 augstākā

6

 Juris Krīgens

1953

 I/U Krīgens un Co

 Uzņēmējs

 augstākā

7

 Andis Ozoliņš

1959

 Dienvidkurzemes virsmežniecības Nīcas mežniecība

 Mežzinis

 augstākā

8

 Imants Edmunds Pričins

1963

 K.s. Rucavas krājaizdevu sabiedrība

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Marts Šnipkis

1965

 SIA Volarts

 Struktūrvienības vadītājs

 vidējā

10

 Aija Dejus

1955

 Rucavas pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

11

 Sandijs Kalējs

1971

 Valsts robežsardzes Liepājas pārvaldes Rucavas imigrācijas nodaļa

 Galvenais inspektors

 augstākā

12

 Ēriks Knubis

1977

 Liepājas cietums

 Inženiertehniskās daļas priekšnieka vietnieks

 augstākā

13

 Ausma Padalka

1944

 Pensionāre

  

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form