(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Kaspars Ķemers

1985

 Valsts probācijas dienests

 Pārvaldes vecākais referents

 augstākā

2

 Normunds Taurītis

1982

 Satiksmes ministrija, Jūrniecības departaments

 Vecākais referents

 augstākā

3

 Edīte Ķemere

1963

 Sia "Komercizglītības centrs"

 Konsultants personālattīstības jautājumos

 augstākā

4

 Jānis Kauliņš

1956

 Pašnodarbinātais

 Pašnodarbinātais

 augstākā

5

 Roberts Ķūrens

1980

 SIA "Techics"

 Direktors

 vidējā

6

 Gatis Jirgensons

1976

 Ainažu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība

 Komandieris

 vidējā

7

 Oļegs Babijs

1982

 Centrālas finanšu un līguma aģentūras Struktūrfondu finanšu vadības departamenta Struktūrfondu maksājumu un uzskaites nodaļa

 Vecākais referents - grāmatvedis

 augstākā

8

 Pēteris Juzefovičs

1988

 SIA "Hercs flora"

 Apzaļumošanas speciālists

 vidējā

9

 Ojārs Jūliks

1988

 SIA "Kapteiņu osta"

 Bārmenis, viesmīlis

 vidējā

10

 Alvis Bezbailis

1984

 SIA "ELKO GC"

 Tirdzniecības aģents

 vidējā

11

 Jānis Alsbergs

1986

 SIA "IB Datori"

 IT inženieris

 vidējā

12

 Aigars Ragainis

1957

 Kr. Valdemāra Ainažu pamatskola

 Sporta skolotājs

 augstākā

13

 Andris Ogliņš

1976

 Pašnodarbinātais

 Pašnodarbinātais

 vidējā

14

 Uģis Šēriņš

1962

 Z/S "Pakalniņi"

 Īpašnieks

 vidējā

15

 Rihards Kastovs

1986

 Nav

 Nav

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Lipsbergs

1971

 Salacgrīvas pilsētas ar lauku teritoriju dome

 Izpilddirektora palīgs tehniskajos jautājumos

 augstākā

2

 Sarma Līsmane

1963

 I/U "Sarmas Līsmanes ģimenes ārstes prakse"

 Direktore- ģimenes ārste

 augstākā

3

 Zaiga Blaua

1973

 Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs, Vidzemes Lauku attīstības birojs

 Vadītāja

 augstākā

4

 Dzintra Eizenberga

1959

 Salacgrīvas pilsētas ar lauku teritoriju dome

 Uzņēmējdarbības centra vadītāja

 augstākā

5

 Silvija Tīte

1959

 Salacgrīvas vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

6

 Valērijs Seilis

1960

 Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta administrācija

 Direktors

 augstākā

7

 Pārsla Dzērve

1963

 Salacgrīvas kultūras nams

 Direktore

 vidējā

8

 Arnis Bērziņš

1962

 Pašnodarbinātais

 Tulks, vides un tūrisma projektu vadītājs

 augstākā

9

 Pēteris Eglītis

1960

 Ziemeļrīgas PVD Limbažu nodaļa

 Vecākais eksperts

 augstākā

10

 Līga Borozdina

1958

 Svētciema bibliotēka

 Vadītāja

 vidējā

11

 Dace Bokmeldere

1970

 A/s "Brīvais vilnis"

 Zivju apstrādes nozares direktore

 augstākā

12

 Dzidra Breidaga

1951

 Piemājas saimniecība "Puszemnieki"

 Īpašniece

 vidējā

13

 Anita Kauliņa

1959

 Pirmsskolas izglītības iestāde "Snīpīši"

 Vadītāja

 augstākā

14

 Anna Pikmane

1951

 AAS "Balta"

 Apdrošināšanas konsultante

 augstākā

15

 Ingrīda Apse

1965

 Latvijas pasts

 Pastniece

 vidējā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gints Ronis

1965

 SIA Medagas

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Andis Kapzems

1960

 SIA SIA AK celtniecība

 direktors,būvprojektu vadītājs

 augstākā

3

 Gunta Bērziņa

1954

 Z/s "Bisnieki"

 īpašniece

 augstākā

4

 Ainārs Šmits

1967

 SIA K-MIX

 izpilddirektors

 vidējā

5

 Ilona Balode

1965

 Bērnu psihoneiroloģiskā slimnīca Ainaži

 vadītāja, ārste

 augstākā

6

 Ilona Jēkabsone

1965

 Ainažu pilsētas dome

 komunālā dienesta vadītāja

 augstākā

7

 Rūdolfs Janvars

1958

 SIA Madara 93

 pārdevējs

 vidējā

8

 Agris Treijs

1969

 SIA E.V.A.T.

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Agra Jankovska

1964

 Salacgrīvas mūzikas skola

 mūzikas pedagogs

 augstākā

10

 Mārcis Lapsiņš

1987

 SIA Ekspoforma Latvia

 ekspeditors-menedžeris

 vidējā

11

 Ira Janiša

1963

 Liepupes vidusskola

 skolotāja

 augstākā

12

 Gunita Bisniece

1971

 Valsts Ieņēmumu dienests Vidzemes reģionālā iestāde Muitas pārvalde

 vecākā muitas eksperte

 augstākā

13

 Liene Jermacāne

1983

 Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāts

 uzskaitvede,iepirkuma speciāliste

 augstākā

14

 Māris Alsbergs

1963

 IK TORRO

 līdzīpašnieks

 vidējā

15

 Ilona Trēziņa

1961

 SIA Kuivižu enkurs

 grāmatvede

 augstākā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aleksandrs Pavlovskis

1973

 SIA "Eirostat"

 valdes priekšēdētājs

 augstākā

2

 Lija Jokste

1961

 Z/S "Vīganti"

 īpašniece

 vidējā

3

 Inga Čekaļina

1974

 I/K "IN-Gucis"

 īpašniece

 augstākā

4

 Ilze Meļikidze

1976

 SIA "Celsim"

 grāmatvede

 vidējā

5

 Guna Pēce

1970

 VAS "Starptautiskā lidosta Rīga"

 biznesa pakalpojuma vecākais aģents

 vidējā

6

 Jūlija Rihaļska

1973

 SIA "Jūlija R"

 valdes locekle

 vidējā

7

 Ilona Trezune

1968

 Liepupes vidusskola

 skolotāja

 augstākā

8

 Ēriks Plūme

1977

 SIA "VMF Latvija"

 koksnes uzmērītājs

 vidējā

9

 Mārīte Uzkalne

1949

 I/K "Uzkalni 2"

 īpašniece

 vidējā

10

 Kristīne Mauliņa

1979

 Z/S "Tujas muiža"

 īpašniece

 vidējā

11

 Pārsla Amoliņa

1968

 SIA "Viesturi N"

 pārdevēja

 vidējā

12

 Baiba Pētersone

1957

 SIA "Kukurs un partneri"

 valdes locekle

 augstākā

13

 Jānis Runcis

1977

 I/K "Pārnesums"

 īpašnieks

 pamata

14

 Ingus Konstants

1969

 SIA "Krimalnieki"

 valdes loceklis

 vidējā

15

 Rūta Kalniņa

1952

 SIA "Roze MJ"

 veikala vadītāja

 vidējā

LPP/LC

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dagnis Straubergs

1969

 Salacgrīvas pilsētas ar lauku teritoriju dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Dace Martinsone

1953

 Liepupes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Jānis Prīmanis

1970

 SIA "Sāga 99"

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Skaidrīte Eglīte

1955

 Individuālais uzņēmums Limbažu rajona ģimenes ārstes Sk.Eglītes doktorāts

 direktore

 augstākā

5

 Ivo Īstenais

1972

 Salacgrīvas ostas pārvalde

 pārvaldnieks

 augstākā

6

 Sandra Kuka

1964

 Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola

 direktore

 augstākā

7

 Ilze Bendrāte

1963

 Salacgrīvas pilsētas ar lauku teritoriju dome

 finanšu nodaļas vadītājas vietniece

 augstākā

8

 Žanis Andže

1946

 Liepupes vidusskola

 direktors

 augstākā

9

 Jānis Cīrulis

1954

 Salacgrīvas pilsētas ar lauku teritoriju dome

 izpilddirektors

 augstākā

10

 Gints Šmits

1985

 Latvijas organiskās sintēzes institūts

 laborants

 augstākā

11

 Juris Kalniņš

1960

 Limbažu rajona Liepupes pagasta zemnieku saimniecība "UNKAS"

 īpašnieks

 vidējā

12

 Vineta Dance

1965

 Salacgrīvas vidusskola

 skolotāja

 augstākā

13

 Aivars Mucenieks

1958

 SIA "Firma L4"

 būvdarbu uzraugs

 augstākā

14

 Aleksandrs Rozenšteins

1968

 Limbažu rajona, Salacgrīvas pašvaldība, zvejnieku saimniecība "Kurķis"

 īpašnieks

 vidējā

15

 Uģis Jēgers

1965

 SIA "Impress Metal Packaging"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 Ginta Jēkabsone

1957

 Liepupes pagasta padome

 bāriņtiesas priekšsēdētāja

 augstākā

17

 Aigars Tomsons

1963

 bezdarbnieks

  

 vidējā

18

 Normunds Tiesnesis

1962

 Salacgrīvas ostas pārvalde

 kuģa "Brutus" kapteinis

 vidējā


Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form