(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tērvetes novada dome
Tērvetes novadam būt
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Ramons

1961

 Akciju Sabiedrība Agrofirma Tērvete

 elektroinženieris

 augstākā

2

 Inita Roze

1966

 Dobeles Valsts ģimnāzija

 direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

3

 Aldis Tisenkopfs

1963

 Bukaišu pamatskola

 direktors

 augstākā

4

 Maija Klāsupa

1968

 Annas Brigaderes pamatskola

 direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

5

 Jānis Melderis

1951

 Tērvetes novada dome

 Tērvetes komunālā dienesta vadītājs

 vidējā

6

 Austra Podniece

1936

 Tērvetes novada dome

 pulciņa vadītāja

 augstākā

7

 Jānis Kravčenko

1950

 Tērvetes novada dome

 šoferis- elektriķis

 vidējā

8

 Anita Lešinska

1960

 LKS Dāmnieki

 lauksaimniecības nodaļas vadītāja

 augstākā

9

 Nauris Dombrovskis

1972

 zemnieku saimniecība "Arāji"

 īpašnieks

 vidējā

10

 Inese Baroniņa

1965

 SAC Tērvete

 sociālā aprūpētāja

 augstākā

11

 Guntis Dude

1960

 Akciju Sabiedrība Latvijas Valsts meži

 iecirkņa vadītājs

 augstākā

12

 Inta Zariņa

1952

 zemnieku saimniecība "Zīverti"

 īpašniece

 vidējā

13

 Gunārs Grickevičs

1938

 zemnieku saimniecība "Mežābeles"

 īpašnieks

 vidējā

14

 Astrīda Gerharde

1936

 Nav

 pensionāre

 augstākā

15

 Vilnis Buls

1959

 SIA R.C.F.

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

 

Vienoti novadā
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Edvīns Upītis

1940

 Tērvetes novada dome

 domes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Jeļena Belova

1963

 Tērvetes novada dome

 Tērvetes novada Augstkalnes pakalpojuma centra vadītāja

 augstākā

3

 Aivars Valdiņš

1955

 Tērvetes novada dome

 Tērvetes novada Augstkalnes vidusskolas direktors

 augstākā

4

 Maija Bērziņa

1944

 Tērvetes novada dome

 Tērvetes novada Bukaišu pakalpojuma centra vadītāja

 vidējā

5

 Normunds Namnieks

1965

 Akciju sabiedrība "Latvijas Valsts meži"

 parku iecirkņa vadītājs

 augstākā

6

 Andrejs Eglis

1962

 Lauksaimniecības kooperatīvā sabiedrība "Dāmnieki"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Indriķis Vēveris

1958

 Akciju sabiedrība "Agrofirma Tērvete"

 augkopības nodaļas vadītājs

 augstākā

8

 Ināra Ozoliņa

1967

 Dobeles rajona padomes Sociālās aprūps centrs "Tērvete"

 bērnu nodaļas vadītāja

 augstākā

9

 Miķelis Gediņš

1942

 Tērvetes novada dome

 deputāts, SIA "Rehabilitācijas centrs "Tērvete"", valdes priekšsēdētājs

 augstākā

10

 Jānis Straksis

1957

 Tērvetes novada dome

 Tērvetes novada Augstkalnes pagasta komunālās saimniecības vadītājs, ZS "Dzirksteles" īpašnieks

 augstākā

11

 Sandra Geislere

1965

 Tērvetes novada dome

 Tērvetes novada Annas Brigaderes pamatskolas skolotāja

 augstākā

12

 Velta Deņisova

1941

 Akciju sabiedrība "Agrofirma Tērvete"

 lopkopības nodaļas vadītāja

 vidējā

13

 Inita Gaņģe

1968

 Tērvetes novada dome

 Tērvetes novada Bukaišu pagasta lauku attīstības speciāliste

 vidējā

14

 Modris Vilsons

1963

 "Ausekļi"Modra Vilsona zemnieku saimniecība

 īpašnieks

 augstākā

 

Nākotnes vārdā
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Normunds Narvaišs

1963

 Tērvetes novada dome

 projektu vadītājs

 augstākā

2

 Daina Strapcāne

1955

 Tērvetes pamatskola

 direktore

 augstākā

3

 Anita Kalaža

1950

 Tērvetes novada dome

 bāriņtiesas sekretāre

 augstākā

4

 Daina Kaufmane

1960

 SIA "Rehabilitācijas centrs Tērvete"

 galvenā grāmatvede

 vidējā

5

 Jānis Antons

1982

 SIA "A&J Celtnieks"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

6

 Daiga Freidenfelde

1961

 SAC "Tērvete"

 psihologs

 augstākā

7

 Jana Jansone

1975

 VSIA "Bērnu klīniskās universitātes slimnīca Gaiļezers"

 sertificēta māsa

 vidējā

8

 Dace Vācere

1968

 Tērvetes pamatskola

 direktora vietniece

 augstākā

9

 Inese Deņisova

1967

 A.Brigaderes pamatskola

 skolotāja, lietvede

 augstākā

10

 Gaida Turka

1953

 A/S "Agrofirma Tērvete"

 meistare - bakterioloģe

 vidējā

11

 Ērika Mazure

1965

 Tērvetes pamatskola

 direktora vietniece

 augstākā

12

 Gatis Grants

1986

 A/S "Latvijas Valsts meži" Zemgales mežsaimniecība

 plānotājs

 augstākā

13

 Elmārs Antons

1956

 Zaļenieku arodvidusskola

 skolotājs

 augstākā

 

"Bukaiši"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inese Blūma

1967

 Bukaišu pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

2

 Regīna Aleksejenko

1952

 Tērvetes novada dome

 Komandante

 vidējā

3

 Edvīns Beržinskis

1950

 z/s "Aizpuri"

 zemnieks

 augstākā

4

 Elmārs Jekševics

1970

 z/s "Rūķīši"

 zemnieks

 vidējā

5

 Rita Segliņa

1948

 mājsaimniece

 mājsaimniece

 vidējā

 

"Jaunlatvija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(12)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Anitra Skalbiņa

1966

 Kluba restorāns SIA

 grāmatvede

 augstākā

2

 Ulla Kavicka

1966

 Lialplatones Speciālā internātpamatskola

 internāta skolotāja

 augstākā

3

 Sandra Latiša

1973

 bezdarbniece

  

 augstākā

4

 Marita Milta

1978

 A/S Parex banka

 Klientu apkalpošanas speciāliste

 augstākā

5

 Lilita Klova

1963

 SIA Dream

 grāmatvede

 augstākā

6

 Inese Vedļa

1975

 Aunalāči SIA

 valdes locekle

 augstākā

7

 Juris Legzdiņš

1964

 Saimniecība "Krastnieki"

 pašnodarbinātais

 vidējā

8

 Rasma Rapa

1949

 Biedrība Annas Brigaderes muzejs "Sprīdīši"

 valdes locekle

 vidējā

9

 Mairita Ulanova

1957

 SIA V4

 pārdevēja

 vidējā

10

 Dzintra Sirsone

1974

 RC Tērvete SIA

 fizioterapeits

 augstākā

11

 Raivo Zalcmanis

1973

 Z/S ''Vecstēguļi"

 īpašnieks

 vidējā

12

 Aivars Lacbergs

1967

 A/S Agrofirma Tērvete

 tehniķis

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form