Foto: Publicitātes foto

Automašīnu tirdzniecības un servisa uzņēmums "AutoHalle", kas Latvijas klientiem pazīstams ar plašo salonu Biķernieku ielā, turpmāk sauksies "Auto Bassadone". Līdzīgas izmainas tiek veiktas visos "Bassadone Automotive Nordic" dīleru nosaukumos Somijā, Igaunijā, Lietuvā un arī Latvijā.

"Bassadone Automotive Nordic" ir daļa no "Bassadone Automotive Group", kas darbojas kā vairāku automašīnu zīmolu importētājs un mazumtirgotājs visā pasaulē. "Bassadone Automotive Group" ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1904. gadā. Kopš 1997. gada Somijā un Baltijā darbojas "Bassadone Automotive Nordic".

Šobrīd "Bassadone Automotive Nordic" ir importētājs 15 auto zīmoliem, tai skaitā "Stellantis" grupas zīmoliem "Abarth", "Alfa Romeo", "Citroen", "Fiat", "Fiat Professional", "Jeep", "Opel", "Peuguet" un "DC", kā arī "Hyundai", "Isuzu", "Lotus", KGM (bij. "Ssang Young"), "Nissan" un "Suzuki". Somijā "Bassadone Automotive Nordic" importē arī "Renault" grupas zīmolus "Renault" un "Dacia".

"Auto Bassadone" salons Rīgā šobrīd ir viens no lielākajiem Baltijā, piedāvājot vislielāko automašīnu izvēli. Salonā var izvēlēties vairāk nekā 100 dažādus automašīnu modeļus no 10 zīmoliem – "Alfa Romeo", "Citroen", "Fiat", "Hyundai", "Isuzu", "Jeep", "Opel", "Peuguet", "Suzuki" un KGM.

Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 60 darbiniekus.

Latvijas uzņēmums "Auto Bassadone" ar iepriekšējo nosaukumu "AutoHalle" tika reģistrēts 2021. gada 23. augustā. Uzņēmuma apmaksātais pamatkapitāls ir trīs miljoni eiro, uzņēmums 100% pieder "Bassadone Automotive Nordic", LR Uzņēmumu reģistrā kā SIA "Autohalle" patiesā labuma guvējs ir norādīts "Bassadone Automotive Group" īpašnieks.

Informācija par izmaiņām tika izziņota speciāli izziņotā pasākumā, kas notika autosalona telpās, klātesot uzņēmuma darbiniekiem, partneriem, klientiem un žurnālistiem. Sanākušos uzrunāja SIA "Auto Bassadone" valdes loceklis Veiko Karu un SIA "Auto Bassadone" direktors Gundars Margēvičs.

LR Uzņēmumu reģistrā jau veiktas izmaiņas, reģistrējot SIA "Auto Bassadone" kā jauno nosaukumu SIA "AutoHalle" vietā. Gundars Margēvičs precizēja, ka nosaukuma maiņa neietekmēs īpašnieku sastāvu, nav plānotas arī izmaiņas personālā un uzņēmuma vadībā. Saglabāsies arī uzņēmuma līdzšinējie rekvizīti, tai skaitā reģistrācijas numurs, bankas konts, juridiskā adrese. Izmaiņas neietekmēs iepriekš noslēgto un spēkā esošu līgumu darbību.

"Papildus slodze tagad būs reklāmas un mārketinga speciālistiem. Mums ir ne tikai jauns nosaukums, jauns logo un moto, bet mainās arī korporatīvās krāsas. Šobrīd mainām izkārtnes, numuru zīmes, pasūtinām jaunus bukletus un reklāmas suvenīrus," stāsta Gundars Margēvičs.

"Līdz ar izmaiņām nosaukumā, mēs būsim vēl tuvāk savam mātes uzņēmumam, tā ģimeniskajām vērtībām un tradīcijām. Tāpat kā citi "Bassadone" auto dīleri Somijā un Baltijā, mēs darbosimies ne tikai ar vienotu nosaukumu "Auto Bassadone", bet arī ar vienotu moto "Autobraucēja eksperts". Mēs vēlamies palīdzēt saviem klientiem, lai viņi varētu izbaudīt un gūt labumu no tik plaša salona un tik plaša piedāvājuma iespējām," stāsta "Auto Bassadone" direktors Gundars Margēvičs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!