13. februārī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas inspektori, pildot dienesta pienākumus, Valmieras novadā fiksēja automašīnu "Audi", kuras vadītājs pie atļautā braukšanas ātruma 90 kilometri stundā, traucās ar ātrumu 169 km/h, tādējādi pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 70 km/h.

Policisti pārkāpēju fiksēja un apturēja pulksten 12.22 uz autoceļa Kocēni – Limbaži – Tūja 17. kilometrā virzienā uz Limbažiem. Veicot vadītāja pārbaudi, konstatēts, ka pie "Audi" stūres sēdies 1991. gadā dzimis vīrietis.

Ņemot vērā mērierīces radara pieļaujamo kļūdu, minimāli iespējamais braukšanas ātrums bija 163 km/h. Par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu policijā tika sākts administratīvā pārkāpuma process, un 1991. gadā dzimušajam autovadītājam par pārkāpumu piemērots naudas sods 400 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!