Foto: Publicitātes foto

Izteiksmīgas krāsas un pievilcīgas kontrasta pakotnes raksturo jauno "Porsche" modifikāciju "Style Edition" modeļiem "718 Boxster" un "718 Cayman".

Ar "Style Edition" vācu auto ražotājs piedāvā ekskluzīvas iespējas tiem klientiem, kuriem ir svarīgs  auto dizains.  Tas, jo sevišķi, redzams auto virsbūves krāsā "Ruby Star Neo", kas piedāvā  leģendārā automobiļa "964 Porsche 911 Carrera RS" toņa "Ruby Star" mūsdienīgu interpretāciju.

Pat tad, ja klients savam "Style Edition" automobilim izvēlas jebkuru citu krāsu, nevis "Ruby Star Neo", jaunie modeļi acīmredzami atšķiras. Piemēram, tie aprīkoti ar 20 collu "718 Spyder" diskiem spīdīgi melnā krāsā, bet disku vāciņus rotā krāsains "Porsche" ģerbonis. Tāpat "Style Edition" modeļus izceļ melnie izplūdes sistēmas uzgaļi un "Porsche" uzraksts spīdīgā sudraba krāsā aizmugurē.

Modelim "718 Boxster Style Edition" uzraksts "Boxster" iespiests mīkstajā jumta pārvalkā virs sānu logiem kā ekskluzīva etiķete.  Bez papildu samaksas klienti var izvēlēties no divām "718 Style Edition" kontrasta pakotnēm – viena pakotne ir melnā, bet otra baltā krāsā. Abas ietver dekoratīvas līnijas uz bagāžas nodalījuma vāka priekšā un "Porsche" dekoratīvu uzrakstu sānos, kā arī diskus un modeļa nosaukuma uzrakstu aizmugurē spīdīgi melnā un baltā krāsā.

Salonā "Style Edition" modeļi aprīkoti ar ādas pakotni melnā krāsā, kas ietver kontrastējošas šuves baltā krāsā, izgaismotus nerūsējošā tērauda durvju aiļu paneļus un "Porsche" ģerboni galvas balstos.

"718 Boxster Style Edition" un "718 Cayman Style Edition" modeļiem ir standarta aprīkojums – "BiXenon" tuvās gaismas ar LED dienas gaismām, "ParkAssist" asistentu sistēma priekšpusē un aizmugurē ar atpakaļskata kameru, "Apple CarPlay" un kruīza kontrole.

Abu modeļu aprīkojumā ir arī aptumšojoši eksterjera un salona spoguļi, lietus sensors, apsildāma ādas daudzfunkciju stūre, apsildāmi sēdekļi, dubultās zonas automātiskā klimata kontrole, grīdas paklāji ar kontrastējošām šuvēm baltā krāsā, ādas apdare melnā krāsā ar kontrastējošām šuvēm baltā krāsā un stūres pastiprinātājs "Plus". Abus modeļus iespējams papildināt ar plašu papildu aprīkojuma klāstu.

Runājot par piedziņas sistēmu un šasiju, "Style Edition" modeļi ir vienādi. Abi balstīti uz "718 Boxster" un "718 Cayman" bāzes modeļiem ar 300 ZS divu litru bokserdzinējiem aizmugurē.

Četru cilindru dzinējs ar turbokompresoru attīsta 380 ņūtonmetru griezes momentu. Tas palīdz "Style Edition" modeļiem, kas standarta komplektācijā aprīkoti ar sešu pārnesumu manuālo ātrumkārbu, no 0 līdz 100 km/h paātrināties 5,1 sekundē.

Ar papildu aprīkojumā pieejamo septiņu pārnesumu PDK ātrumkārbu abu modeļu paātrināšanās no 0 līdz 100km/h notiek vien 4,7 sekundēs. Neatkarīgi no izvēlētās ātrumkārbas abu modeļu maksimālais ātrums ir 275 km/h.

"Porsche 718 Boxster Style Edition" un "Porsche 718 Cayman Style Edition" šobrīd iespējams pasūtīt par 70 500 eiro ("Boxster") un 68 500 eiro ("Cayman"), ietverot pievienotās vērtības nodokli. 

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!