Latvijas spīdvejists Kjasts Puodžuks pirmdien Vācijā notikušajā "Grand Prix" seriāla ceturtdaļfinālā izcīnīja astoto vietu, sacensību pusfinālā iekļūstot kā rezervists.

Latvijas sportists uzvarēja divos no pieciem braucieniem, vienā palika trešais, bet pārējos divos braucienos palika bez punktiem. Kopā Puodžuks iekrāja septiņus punktus. Tikpat daudz punktu bija arī francūzim Dāvidam Belego, tāpēc abiem sportistiem nācās veikt papildu braucienu par astoto vietu. Tajā veiksmīgāks bija Puodžuks, nodrošinot iekļūšanu seriāla pusfinālā kā rezervistam.

Par uzvarētāju šajās sacensībās kļuva slovāks Martins Vaculiks, kurš tika pie 14 punktiem.

Tāpat pirmdien Ungārijā norisināsies Eiropas junioru čempionāta pirmais pusfināls, kurā piedalās arī Latvijas sportists Andžejs Ļebedevs.

Kā zināms, maija sākumā "Grand Prix" seriāla pusfinālos iekļuva arī divi citi Latvijas spīdveja braucēji - Maksims Bogdanovs un Ļebedevs.

Jau ziņots, 27.jūnijā Rīgā - Biķernieku trasē - ieplānota 2016.gada "Grand Prix" sacensību izšķirošā kvalifikācijas kārta jeb pusfināls.