Autosporta klubs "Sports Racing Technologies" (SRT) vēršas pie Latvijas autosporta faniem ar lūgumu atbalstīt vienu no Latvijas perspektīvākajiem jaunajiem pilotiem Ralfam Sirmacim cīņā par 2016. gada Eiropas rallija čempiona titulu.

Kā ziņojām, ekipāža Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins šogad nolēma startēt piecos Eiropas rallija čempionāta (ERČ) grants posmos. Ņemot vērā, ka divos no tiem - Akropoles rallijā un "Rally Estonia" - ir izcīnīta uzvara, kā arī demonstrēts labs sniegums un spēja cīnīties ar spēcīgākajiem konkurentiem, stratēģiski pareizi būtu startēt arī ERČ asfalta posmā "Rally Rzeszow", kas notiks no 4. līdz 6. augustam Polijā.

Lai to izdarītu, nepieciešams rallija fanu atbalsts, ziedojot naudu speciāli izveidotā bankas kontā. Komanda norāda, ka svarīgs ir katrs atbalstītājs, jo tikai kopīgiem spēkiem mēs varam nest Latvijas vārdu pasaulē un cīnīties par čempiona titulu.

"Igaunijas posma laikā mums bija saruna ar ERČ rīkotājiem, kuri atzina, ka Sirmacim šajā sezonā ir reālas iespējas uzvarēt ne tikai posmos, bet arī sezonas kopvērtējumā. Protams, tas būtu tādā gadījumā, ja Ralfs startētu arī vienā no asfalta rallijiem. Tādi vēl ir tikai divi - augusta sākumā Polijā un augusta beigās Čehijā. Ja atbalstītāju atsaucība būs liela, tad Sirmacis startēs Polijas posmā, ja atsaucība būs maza, tad mēģināsim startēt Čehijā, jo līdz šim posmam ir ilgāks laiks," saka autosporta kluba "SRT" vadītājs Ģirts Krūzmanis.

Lai piedalītos ERČ posmā Polijā, nepieciešami 40 000 eiro. Katra atbalstītāja vārds un uzvārds tiks izvietots uz speciāli izveidotas foto sienas, kura tiks izstādīta "Rally Liepāja" laikā autosporta kluba "Sports Racing Technologies" servisa parka zonā.

Ziedot naudu Ralfa Sirmača dalībai ERČ posmos iespējams, pārskaitot to uz speciāli izveidotu kontu:

Biedrība – Sporta klubs "Spice"
Reģ.Nr.: 40008064692
Banka: Swedbank
SWIFT kods: HABALV22
Konta Nr.: LV07HABA0551042204591
Mērķis: Atbalsts Ralfam Sirmacim

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!