Foto: Publicitātes foto

Latvijas jauno rallija braucēju Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža augustā piedalīsies pasaules čempionāta (WRC) Vācijas posmā, kas viņiem būs debija šajās sacensībās.

Sesks un Francis šobrīd piedalās Eiropas čempionāta (ERČ) "Junior U27" ieskaitē, kur Latvijas duets pēc trīs posmiem atrodas pirmajā vietā.

Savukārt devītais WRC posms Vācijā risināsies laikā no 16.-19.augustam. Dalību tajā apstiprinājušas vairāk nekā 60 ekipāžas.

Sesks/Francis piedalīsies RC4 kategorijas sacensībās, kur viņi startēs R2 klasē ar ''Opel Adam R2'' automašīnu. Tas būs Seska ceturtais asfalta rallijs šosezon.

RC4 kategorija, kas ir trešais prestižākais līmenis pasaules čempionātā, piedalīsies 15 ekipāžas no desmit dažādām valstīm.

Tikmēr galvenajā kategorijā šobrīd pēc astoņiem posmiem līderis ir Beļģijas autosportists Tjerī Nevils no "Hyundai", otrajā vietā ierindojas "M-Sport Ford" braucējs Sebastjans Ožjē no Francijas, bet trešais ir igaunis Ots Tenaks no "Toyota".

Jau ziņots, ka Sesks ir noslēdzis sadarbības līgumu ar "Opel Motorsport" vienību un šī gada ERČ junioru ieskaitē brauc ar rūpnīcas komandas atbalstu.

Šī ir pirmā reize Latvijas autosporta vēsturē, kad kāds sportists kļūst par pilntiesīgu autorūpnīcas atbalstītu rallija pilotu, turklāt "Opel" komanda Eiropas čempionāta junioru ieskaitē triumfējusi jau trīs gadus pēc kārtas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!