"Rally Liepāja" rīkotājs "RA Events" un FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) rīkotājs "WRC Promoter" aptur sarunu procesu par iespējamo FIA Eiropas rallija čempionāta (ERC) posma "Rally Liepāja" iekļaušanu WRC 2020. gada sezonas kalendārā, vienlaicīgi saglabājot arī ERC posma norisi, informēja rīkotājs.

Neskatoties uz abu pušu ieinteresētību un ERC rīkotāja "Eurosport Events" atbalstu apvienota rallija sarīkošanā, "RA Events" šobrīd turpinās darbu pie FIA Eiropas rallija čempionāta otrā posma sarīkošanas, kura norise paredzēta no 14. līdz 16. augustam.

"Vēlos izteikt pateicību "WRC Promoter" par ERC "Rally Liepāja" novērtējumu, atzīstot to par cienījamu kandidātu iekļaušanai WRC kalendārā. Tas ir augsts mūsu darba novērtējums, kas paveikts kopš 2012. gada, kad uzsākām pirmā "Rally Liepāja" sarīkošanu. Vēlos izteikt arī pateicību FIA un "Eurosport Events" par sniegto palīdzību," iesāk "RA Events" direktors Raimonds Strokšs.

"Šo dažu dienu laikā tika paveikts neaprakstāms darba apjoms. FIA pasaules rallija čempionāta rīkotājam esam parādījuši sevi un Latviju no labākās puses. Mēs pierādījām, ka nebaidāmies strādāt pie grandioziem mērķiem, pieņemot izaicinājumu sarīkot WRC posmu tik īsā laika periodā. Tomēr, dažādu iemeslu dēļ, ir nolemts, ka Latvijā notiekošais "Rally Liepāja" šogad netiks iekļauts pārveidotajā WRC kalendārā," komentē "RA Events" direktors.

"Vēlos izteikt lielu pateicību Latvijas valdībai, rallija pilsētām, partneriem, medijiem un visiem rallija entuziastiem, par ātro rīcību un izrādīto atbalstu un izpratni, kas saistīta ar šāda mēroga sacensību sarīkošanu. Arī uz šo situāciju aicinu skatīties no labās puses – Latvijai un "Rally Liepāja" tika piedāvāta unikāla iespēja, bijām ļoti tuvu iekļaušanai WRC kalendārā, un šobrīd vēl nezinām, kādas iespējas tas mums sniegs nākotnē. "RA Events" darbs līdz ar šo neapstājas, mēs turpinām aktīvi strādāt pie FIA Eiropas rallija čempionāta otrā posma sarīkošanas augusta vidū," sacīja Strokšs.

Kā ziņots iepriekš, Rally Liepāja saglabā savu vietu FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada kalendārā. Rally Liepāja norise paredzēta 14.-16. augustā, un sacensību maršruts plānots no Talsiem līdz Liepājai.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!