Pēc debijas "Formulā 4" (F-4) pie Paula Timrota raidījumā "Ātruma cilts" viesojas jaunā Latvijas autosporta cerība Tomass Štolcermanis kopā ar krusttēvu, pieredzējušo autosportistu Haraldu Šlēgelmilhu.

Tomass Štolcermanis ir autosportists trešajā paaudzē un viens no labākajiem kartinga braucējiem pasaulē. Šoreiz Pauls Timrots Tomasu un Haraldu izjautā par iespaidiem pēc debijas F-4 Dienvidaustrumāzijas posmā Malaizijā.

Kā izrādās, aicinājums piedalīties sacensībās nācis negaidīti, un Tomass, neskatoties uz zobārstniecības manipulācijas rezultātā sapampušu vaigu, bijis gatavs startam. Liels atbalsts bijis krusttēvs Haralds, kura pieredze pie F-2 stūres pirms 15 gadiem nākusi par labu un palīdzējusi sagatavoties, lai sasniegtu vērā ņemamu rezultātu.

Haralds atzīst, ka sajūtas trases malā bijušas trakas, bet gēniem un Tomasa talantam bijusi liela loma, sasniedzot trešo vietu lietainā trasē. Krusttēvs ir drošs, ka jaunā sportista potenciāls ir ievērojams un viņam ir visas izredzes pārsniegt pārējo ģimenes locekļu panākumus.

Ko Tomass apguvis F-4 un "Ferrari" akadēmijā, kā arī kurp vedīs viņa autosporta karjera, tiek noskaidrots jaunajā raidījuma sērijā.

Raidījumu "Ātruma cilts" piedāvā portāls "Delfi" kopā ar "LMT Viedtelevīziju".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!