Fоtо: Publicitātes foto
Spāņu motosportists Karless Falkons ("TwinTrail") ir miris pēc 7. janvārī piedzīvotās avārijas rallijreida "Dakara" otrajā posmā, pirmdien pavēstīja viņa pārstāvētā komanda.

Jau ziņots, ka otrajā posmā, kad dalībnieki mēroja 655 kilometrus, Falkons bija tuvu uzvarai, taču, tuvojoties finišam, piedzīvoja smagu avāriju un ar helikopteru tika nogādāts slimnīcā.

"Pirmdien Falkons aizgāja mūžībā. Mediķi ir apstiprinājuši, ka neiroloģiskie bojājumi, ko izraisīja sirds un elpošanas apstāšanās avārijas brīdī, ir neatgriezeniski," teikts "TwinTrail" komandas paziņojumā.

Šī gada rallijreidā "Dakara" ir jāveic 7891 kilometrs, kas sadalīts 12 posmos un prologā.

"Dakaras" rallijreids norisinās 46. Reizi. Pērn vieglo automašīna klasē par pieckārtēju čempionu kļuva Kataras autosportists Nasers Al-Atija ("Toyota Gazoo"), bet motociklu ieskaite pie sava otrā titula "Dakara" rallijreidā tika argentīnietis Kevins Benjavidess (KTM).

Rallijreids no 1979. līdz 2007. gadam 29 reizes norisinājās Āfrikā. 2008. gadā tas drošības iemeslu dēļ tika atcelts, bet jau nākamajā gadā tas debitēja Dienvidamerikā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !