Pasaules rallija čempionāta (WRC) posma "Tet Rally Latvia" rīkotājs "RA Events" noslēdzis sadarbības līgumu ar "Toyota" automašīnu importētāju Latvijā, Lietuvā un Igaunijā – "Toyota Baltic", nostiprinot WRC Latvijas posma rīkotāja organizatorisko kapacitāti gan augstākā sportiskā līmeņa rallija sagatavošanas procesā, gan tā norises laikā, informēja organizatori.

Sadarbības ietvaros "Toyota" turpmāk būs "Tet Rally Latvia" oficiālais auto partneris, sagaidot Latvijas debiju uz pasaules autosporta skatuves un WRC Latvijas posma norisi 18.-21. jūlijā.
"Toyota Baltic" sacensību norisei nodrošinās vairāk nekā divdesmit automašīnu – gan ikdienas pielietojuma pasažieru automašīnas, kuras izmantos sacensību sarīkošanas gaitā, gan augstas veiktspējas sporta automašīnas, kas sacensību norises gaitā pildīs "drošības auto" funkcijas, tādējādi parūpējoties par drošu rallija norisi.

"Pēc ilggadējas sadarbības ar "Rally Estonia" mēs ar lielu prieku uzņēmām ziņu, ka arī Latvijai tiek dota iespēja sarīkot WRC posmu. Ar vēl lielāku prieku uzsākam šo sadarbību, lai arvien vairāk Latvijas iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju klātienē piedzīvot WRC rallija posmu, vienlaicīgi atbalstot arī sacensību rīkotāju – "Tet Rally Latvia" – sagatavošanas procesā. Rallijs ir mūsu darbības pamatvērtība – "Toyota" komanda piedalās rallija sacensībās, kuru laikā tiek attīstītas un pārbaudītas jaunas un uzlabotas tehnoloģijas, ļaujot arvien pilnveidot arī klientiem ražotās automašīnas," sacīja "Toyota Baltic" prezidents Mika Elojarvi.

"Esam uzsākuši ļoti nozīmīgu sadarbību," uzsvēra "Tet Rally Latvia" direktors Raimonds Strokšs. ""Toyota" ir rallija pasaulē labi zināms zīmols, kas ilgu laiku saistīts arī ar WRC, kurā startējušas "Celica", "Corolla", un tagad arī "Yaris" automašīnas – tās visas ir cīnījušās un ir izcīnījušas uzvaras allaž izaicinošajos pasaules rallija čempionāta ātrumposmos. Tāpēc esam īpaši pagodināti, "Toyota" pievienojoties "Tet Rally Latvia" komandai un tās vēsturiskajam ceļam uz mūsu pirmo FIA pasaules rallija čempionāta posmu Latvijā. Rallija sarīkošana nav vienas dienas darbs, un, kļūstot par daļu no mūsu komandas, arī "Toyota" automašīnām būs jāstrādā garas stundas un jāsaskaras ar dažādiem izaicinājumiem."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!