Foto: Sadursme.lv
Sestdien, 30. septembrī Liepājā norisinājās motosezonas noslēguma pasākums, kas pulcēja daudz motociklistu. Tomēr motociklistu braucošās kolonnas laikā pie viena no krustojumiem radās incidents – kāds gājējs pie luksofora zaļā signāla izdomāja iet pāri, neskatoties uz policijas pavadībā braucošo motociklistu kolonnu, savukārt pieaugušā uzvedības piemērs iedrošināja vēl arī bērnus skrien pāri ielai.

Uz sezonas noslēgumu motociklisti Liepājā pulcējās degvielas uzpildes stacijas "Virši" stāvlaukumā, pēc kā devās parādes braucienā cauri pilsētai. Kolonnas sākumā un beigās esot bijusi policijas ekipāža, kas nozīmē, ka kolonnai ir priekšroka pār citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Tomēr vienā no krustojumiem pie gājēju regulējamās pārejas abās pusēs stāvēja vairāki cilvēki. Kad luksoforā gājējiem iedegās zaļā gaisma, viens vīrietis uzstājīgi gāja tai pāri un ar rokām vicinājās, kāpēc motociklistu turpina braukt par sarkano gaismu. Daži motocikli piestāja, bet daži – brauca starp uz ielas iznākušajiem gājējiem.

Īpaši bīstama situācija veidojās, kad vīrietis bija nonācis ielas vidū, iedrošinājis turpat gaidošos bērnus arī doties pāri, kuri pusceļā sāka, apkārt neskatoties, skriet pāri ielai.

Lai arī policija bija kolonnas sākumā un beigās, motobraucēju kolonna tādu vai citādu iemeslu dēļ bija jau izretinājusies, kas dažam var radīt iespaidu, ka tā vairs nav kopā braucoša kolonna, bet gan atsevišķi agresīvi braucēji. Parasti tik lielas kolonnas pavadošajā sastāvā ir vairākas policijas ekipāžas, kuras nobloķē maršrutā pienākošās ielas satiksmes dalībniekiem, kuri, piemēram, nebija pamanījuši kolonnas sākumu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!