Minirallija sezonas jaunums – posms 'Vecpiebalga'
Foto: Publicitātes foto

Vecpiebalgas novads ir izslavēts ne tikai ar krāšņo ūdensrožu ziedēšanu, bet arī ar līkumotiem ceļiem, kuri gaidīs kā minirallija dalībniekus, tā skatītājus. 9. Jūlijā Vecpiebalgā startēs "ERST Finance minirallija" kausa izcīņas 2. posms.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Māris Millers, minirallija sacensību rīkotājs: "Sezonas jaunums "Vecpiebalga" ir nebijis posms minirallija norises vēsturē. Šeit dalībniekus sagaidīs interesanti, līkumoti un arī tehniski ātrumposmi, kuros cīnīties par vērtīgajām sekundes simtdaļām."

Prieku par gaidāmo miniralliju pauž arī Vecpiebalgas apvienības pārvaldes sporta organizators Toms Praulītis, kurš atzīst, ka Piebalgas pusē autosporta atzpazīstamību un apmeklētību veiksmīgi sekmējis vecpiebaldzēns Kārlis Nebars, kurš guvis panākumus dažādās autosporta sacensībās.

"Priecē, ka minirallijs "Vecpiebalga" norisinās Vecpiebalgas un Inešu apkaimē. Vidzemes ziemas kausa posmi sevi jau pierādījuši kā apmeklēti un gaidīti notikumi. Ceru, ka minirallijs "Vecpiebalga" kļūs par tradicionālu pasākumu, kurš piesaistīs apmeklētājus un dos ekonomisku pienesumu novada attīstībā," ar domām par gaidāmo pasākumu dalās Praulītis.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl

Comment Form