Foto: AFP/Scanpix

Uz laiku pārtraukta latviešu valodā iznākušā "Forbes" žurnāla izdošana, liecina uzņēmējas un žurnāla izdevējas Katrīnas Iļjinskas ieraksts tviterī.

Viņa norāda, ka patlaban iznācis pēdējais "Forbes" numurs, kuru izdod SIA "Business magazine", jo beidzies piecu gadu iegūtās franšīzes licences termiņš.

Taču Iļjinska prognozē, ka "Forbes" žurnāls varētu veikalos atgriezties augustā vai septembrī, kad licenci būs saņēmis kāds cits uzņēmums.

"Ņemot vērā jomas specifiku, mazo tirgu un virkni dažādu apstākļu, kopumā tādu pieredzi nerekomendēju," ierakstā pauž Iļjinska.

Aģentūrai LETA ar Iļjinsku sazināties neizdevās.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Business magazine" 2021. gadā strādāja ar 229 317 eiro apgrozījumu un 5995 eiro peļņu. Finanšu dati par 2022. gadu un 2023. gadu nav publiskoti.

Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā, un tā pamatkapitāls ir 10 000 eiro, bet vienīgā īpašniece - Iļjinska.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) lapā publiskotā informācija liecina, ka "Business magazine" 22. aprīlī bija nodokļu parāds 65 628 eiro apmērā. Uzņēmumam pērn decembrī VID piemērojis aizliegumu komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, kā arī pamatkapitāla samazināšanai.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!