Foto: Publicitātes foto

Vladislavs Berčenko kļuvis par HTC vadītāju Baltijas valstīs, portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā.

Iepriekšējos septiņus gadus  Berčenko strādāja "LG Electronics Latvia", kur pildīja mobilo komunikāciju nodaļas produktu vadītāja pienākumus, kā arī produktu un tirdzniecības kanālu mārketinga vadītāja pienākumus.

"Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, 2014.gadā HTC ir spējis panākt pozitīvu pārdošanas kāpuma tendenci. Diemžēl tieši šajā laikā HTC Baltijas valstīs piedzīvoja iekšējas reģionālas pārmaiņas. Tomēr labās ziņas ir tādas, ka šobrīd HTC ir izpildījis visu nepieciešamo, lai atgrieztos un pilnvērtīgi darbotos Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Lielākais HTC izaicinājums Baltijas valstīs būs atgūt 2014.gadā zaudētās pozīcijas. Es ticu, ka HTC spēs nostiprināt savu klātbūtni Baltijas valstīs, jo mums šeit ir lojāli pircēji un drīzumā būs pieejami jauni, interesanti produkti," norāda Berčenko.

HTC Baltijas vadītājs Berčenko ir atbildīgs gan par HTC produktu pārdošanas, gan mārketinga aktivitātēm Baltijas valstīs.

Kā globālais inovāciju un tehnoloģiju attīstītājs viedierīcēs, HTC kopš 1997.gada ir radījis apbalvojumus guvušus produktus un jaunatklājumus, to skaitā jau atzītos "HTC One" un "Desire" ģimenes viedtālruņus. HTC reģistrēts
Taivānas
fondu biržā
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!