Foto: Publicitātes foto

Šā gada 1. oktobrī tirdzniecības centrā "Riga Plaza" tiks atklāti "Apollo Kino", "O'Learys", "Vapiano", "KFC" un "MySushi". Savukārt 14. oktobrī tirdzniecības centrā "Domina Shopping" darbu sāks "Apollo Skypark" un "Apollo Kino".

"Riga Plaza" izklaides centra kopējā platība ir 8500 m2, savukārt "Domina Shopping" grupa darbojas 7900 m2 platībā un tajā restorānu zonu pārvaldīs "Lido".

"Apollo Group" padomes priekšsēdētājs Ivars Vendelins par grupas ieguldījumu stratēģiju saka: "Mēs ticam izklaides industrijas nākotnes perspektīvai. "Apollo Group" mērķis ir turpināt strauju izaugsmi, sasniedzot lielākās un labākās izklaides kompānijas pozīciju Baltijā, vienlaikus paplašinot savu darbību arī Somijā. Protams, mūsu izaugsme neapstājas ar šīm divām grandiozajām atklāšanām šoruden Rīgā, un mēs turpinām meklēt vēl jaunas iespējas".

Pirmais "Apollo Kino" kinoteātris un "O' Learys" izklaides centrs Latvijā tika atklāts 2019. gada vasarā tirdzniecības centrā "Akropole".

"Apollo Group" ir Baltijas lielākā izklaides un restorānu grupa; Latvijā jaunajās izklaides zonās tā piedāvā kinoteātri "Apollo Kino", boulinga un sporta centru "O' Learys", ģimenēm draudzīgs batutu parku "Apollo Skypark", itāļu stila ikdienas restorānu "Vapiano", suši restorānu "MySushi" un pasaulē plaši pazīstamo "KFC" restorānu.

"Apollo Group" ietilpst arī "Apollo Entertainment Stores", kafejnīcas "Blender", "IceCafe" u.c. Šobrīd grupā strādā vairāk nekā 1500 darbinieku. Grupas neto apgrozījums šogad tiek lēsts vairāk nekā 150 miljonu eiro apmērā.

"Apollo Group" ir daļa no "MM Group" - Igaunijā bāzētas investīciju kompānijas, kas koncentrējas uz investīcijām veselības aprūpē, plašsaziņas līdzekļos, nekustamajā īpašumā, izklaides, mazumtirdzniecības un tīro tehnoloģiju riska kapitālā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!