Foto: Publicitātes attēls

Lai diskutētu par finanšu nozarei svarīgām tēmām finanšu tehnoloģiju hakatona "Open FinHack" ietvaros tiek organizēti četri ievadpasākumi, lai jebkuram interesantam būtu iespēja gūt plašāku priekšstatu par aktualitātēm finanšu tehnoloģiju nozarē. Ceturtā diskusijas tiešraide 2. aprīlī plkst. 18.00.

Šīs tiešraides laikā FinTech jomas uzņēmumu "DelfinGroup" un "Gravity Team", kā arī FinTech Latvija asociācijas pārstāvji sniegs savu skatījumu uz nozares aktualitātēm un izaicinājumiem, kā arī būs iespēja dzirdēt vairāk par finanšu tehnoloģiju hakatona "Open FinHack" tēmām - kolektīvā finansēšana, krāpšanas atklāšana un novēršana, blokķēdes risinājumi, datu analītika, personalizēti finanšu pakalpojumi un finanšu lietpratība.

Diskusijas dalībnieki:

  • Tīna Luse, Fintech Latvija asociācijas vadītāja

  • Nauris Bloks, DelfinGroup valdes loceklis un Inovāciju vadītājs

  • Krišs Pujāts, Gravity Team līdzdibinātājs

  • Kārlis Skuja, Open FinHack orgnaizators un inovāciju kopienas WindHackers vadītājs

Katrā no četriem pasākumiem tiek apspriestas Latvijas un pasaules finanšu tehnoloģiju jomā svarīgas tēmas:

Pirmo pasākumu, kas norisinājās 12. martā un bija veltīts finanšu tehnoloģiju nozares tendenču analīzei un šī brīža nozares regulējumam, var apskatīt šajā Delfi tiešraidē.  Otrajā pasākumā tika diskutēts par finanšu nozares un tehnoloģiju mijiedarbību. Šo pasākumu, kas norisinājās 19. martā, var noskatīties šajā Delfi tiešraidē.  Trešajā pasākumā, kas norisinājās 26. martā, bija iespēja dzirdēt gan FinTech jomas jaunuzņēmumu, gan investoru pārstāvju pieredzi un atziņas. Šo pasājumu var vēlreiz nokatīties šajā Delfi tiešraidē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!