Fоtо: Shutterstock

Saistībā ar šī brīža aktuālajiem notikumiem un sarežģīto situāciju Ukrainā, uzņēmums “Tet” paplašinājis televīzijas informatīvo ziņu kanālu piedāvājumu, atbalsta Ukrainas uzņēmēju vajadzību veidot datu rezerves kopijas, kā arī atcēlis maksu par starptautiskajiem zvaniem uz Ukrainu.

Lai iedzīvotājiem sniegtu pēc iespējas plašāku objektīvas informācijas pieejamību par notiekošo Ukrainā, no vakardienas "Tet+" kanālu sarakstu papildinājuši starptautiskie ziņu kanāli "CNN", "Current Time" un "UATV", pievienojoties "Euronews", "BBC World News", "Dožd" un citiem lielākajiem pasaules ziņu kanāliem. Šonakt Virszemes televīzijas piedāvājumu papildina telekanāls "Dožd" (pieejami arī "CNN", "Euronews" un citi ziņu kanāli). Savukārt "Helio" interaktīvajā televīzijā aktuālajai informācijai Ukrainā un pasaulē var sekot līdzi "CNN", "BBC World News", "Euronews", "UATV" (Ukraina), "Current Time", "Dožd", "DW" (Vācija), "Bloomberg", "Al Jazeera", "France 24" un citos televīzijas kanālos. Pēdējās diennakts laikā šajos kanālos Latvijas iedzīvotāji arī daudz aktīvāk seko līdzi aktuālajai informācijai Ukrainā. Piemēram, mājsaimniecību skaits, kas seko līdzi TV ziņu kanāliem "Tet+", vakar ir palielinājies divas reizes, savukārt vidējais skatīšanās laiks palielinājies par divām trešdaļām (60%), salīdzinot ar diennakti iepriekš.

No Ukrainas uzņēmēju puses novērojama pastiprināta interese drošai datu glabāšanai un datu rezerves kopiju veidošanai. Tādēļ "Tet" šiem uzņēmumiem sniedz maksimālo iespējamo ekspertu un zināšanu atbalstu visas diennakts laikā, kā arī operatīvi palielina interneta ātrumu un klientiem pieejamo mākoņu kapacitāti, lai Ukrainas uzņēmumi var pēc iespējas ātrāk izveidot savu datu kopijas. "Ja Latvijā uzņēmumi pastiprinātu uzmanību šobrīd pievērš tieši kiberriskiem, tad Ukrainā aktuālāk ir nodrošināt pašus pamatus savas darbības pasargāšanai. Mēs redzam, ka klientiem ir nepieciešams steidzami veikt datu rezerves kopēšanu un IT sistēmu izvietošanu ārpus Ukrainas. Mūsu uzdevums ir palīdzēt klientiem saņemt visus šos pakalpojumus maksimāli operatīvi," saka "Tet" valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

No vakardienas arī "Tet" fiksētajā balss tīklā atcelta maksa par starptautiskajiem zvaniem uz Ukrainu, lai iedzīvotājiem palīdzētu sazināties ar savām ģimenēm, draugiem un sadarbības partneriem. Kā arī sakaru kvalitātes uzlabošanai ir pārtraukta balss sakaru maršrutēšana uz Ukrainu caur Krieviju un Baltkrieviju, nodrošinot to caur alternatīviem savienojumiem.

Uzņēmums atgādina, ka TV skatītājiem, kuri izmanto maksas virszemes televīzijas pakalpojumus, no rīta ir nepieciešams veikt uztvērēju jeb dekoderu pārskaņošanu uz jaunajām uztveramajām frekvencēm. Lai arī jaunākās paaudzes televizoros kanālu pārvietošana notiks automātiski, dekoderu pārskaņošana ieteicama visiem klientiem.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !