Foto: Publicitātes foto

Koplietošanas nomas pakalpojumu sniedzējs "Bolt Drive" autovadītājiem sācis piedāvāt jaunas funkcijas – iespēju brauciena cenu noteikt un fiksēt vēl pirms faktiskā brauciena uzsākšanas, kā arī izvēlēties stundas vai dienas priekšapmaksas pakas.

Potenciālā brauciena izmaksas var noskaidrot "Bolt Drive" izvēlētajai automašīnai mobilajā lietotnē.

"Šīs funkcijas ir izveidotas, pamatojoties uz klientu atsauksmēm un ierosinājumiem. "Bolt Drive" klienti izmanto mūsu automašīnas ne tikai īsiem braucieniem pilsētā, bet arī tālākiem brīvdienu galamērķiem, dodot priekšroku stundas vai dienas cenām," stāsta "Bolt Drive" operāciju vadītājs Latvijā Edvīns Kažoks.

Cenas aprēķināšanai tiek izmantots algoritms, kas ņem vērā paredzamo kilometru skaitu un ceļā plānoto laiku, gluži kā ikdienā bieži izmantotā navigācijas sistēma. Fiksētās cenas funkcija noder, ja ir skaidri zināms brauciena galamērķis.

Gadījumā, ja paredzēti vairāki pieturas punkti, tad piemērota būs stundas vai dienas priekšapmaksas paka, kuru izvēloties, ir iespējams noskaidrot izmaksas un izvēlēties plānotā brauciena attālumu, laiku un auto novietošanas iespējas vēlamajā galamērķī.

Priekšapmaksas pakas ir pieejamas no vienas stundas līdz vienai nedēļai, un attālums var būt no 5 km līdz 2000 km. Turklāt, ja brauciens norisinās ilgāk vai tiek veikts lielāks attālums nekā plānots, tiks piemērotas parastās minūtes un kilometra likmes.

Iepriekš noteiktā maksa par braucienu var mainīties tādos gadījumos, ja, piemēram, neparedzētu sastrēgumu, ceļa satiksmes negadījumu, sliktu laikapstākļu vai citu iepriekš neparedzamu apstākļu dēļ tiks pārsniegts noteiktais braukšanas laiks un nobrauktie kilometri, kā arī autovadītājs veiks papildu pieturvietas un izvēlēsies mērot garāku maršrutu. Savukārt, ja lietotājs pēc brauciena uzsākšanas tomēr izvēlas mainīt vēlamo galamērķi, aprēķins tiek veikts kā ierasts, proti, ņemot vērā ceļā mērojamo laiku un kilometrus.

"Bolt Drive" piedāvā tādas automašīnas kā "Audi A5", "Audi A4", "Audi A3", "Audi Q2", "Land Cruiser", "Škoda Fabia", "Volkswagen T-Cross", "Toyota C-HR", "Toyota Corolla", "Peugeot 208" un citas.

"Bolt Drive" koplietošanas automašīnas šobrīd pieejamas Rīgā, Jūrmalā, Baltezerā, Ādažos, Carnikavā, Garciemā, Salaspilī, Ķekavā, Baložos, Medemciemā, Jaunmārupē, Vecāķos, Ikšķilē, Ogrē, Tukumā, Vangažos, Garkalnē, Siguldā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!