Par 'Rietumu bankas' valdes priekšsēdētāju kļuvusi Jeļena Buraja
Foto: Publicitātes foto

AS "Rietumu banka" valdes priekšsēdētāja turpmāk būs Jeļena Buraja, kas iepriekš ieņēma bankas valdes locekļa amatu, informē banka.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā valdes locekle Buraja līdz šim uzraudzīja bankas korporatīvās finanses un investīcijas, juridiskos jautājumus, kā arī vairāku "Rietumu bankas" grupas uzņēmumu darbību.

Buraja ir absolvējusi Latvijas Universitāti. Darbu "Rietumu bankā" viņa uzsāka 2007. gadā kredītu menedžera amatā. 2012. gadā viņa vadīja darbu ar problemātiskajiem kredītiem, 2016. gadā kļuva par viceprezidenti, bet vēlāk tajā pašā gadā – par bankas valdes locekli. 2021. gadā Buraja tika iekļauta žurnāla "Forbes" veiksmīgāko biznesa sieviešu "Top 100", pirms tam, 2020. gadā, Latvijas finanšu nozares talantu topā.

"Pēdējo gadu laikā Latvijas finanšu nozare, tai skaitā arī "Rietumu banka", ir pārdzīvojusi nozīmīgu transformāciju. Šajā posmā mums izdevās, no vienas puses, – saglabāt un nostiprināt kapitāla bāzi, augstas klases speciālistu komandu, uzticamus, praksē pārbaudītus partnerus. No otras puses – veiksmīgi pabeigt reorganizācijas pasākumus kopējās banku sistēmas pārbūves ietvaros. Šodien mēs virzām savus plānus un resursus veiksmīgai, ilgtspējīgai nākotnes attīstībai. Ar "Rietumu banku" ir saistīta gandrīz visa mana profesionālā karjera, un tas ir liels gods un atbildība – vadīt mūsu bankas valdi. Jaunajā amatā es joprojām centīšos, lai mani spēki, pieredze un zināšanas veicinātu mūsu bankas izaugsmi, tās tirgus pozīcijas un reputācijas stiprināšanu," teic Buraja.

Bankas valdes locekļa amatu turpmāk ieņems arī Mihails Birzgals, kurš strādā "Rietumu bankā" kopš 2003. gada. Pēdējo trīs gadu laikā viceprezidenta amatā Birzgals uzraudzīja tādus bankas darbības virzienus kā maksājumu operācijas, datu administrēšana, lietvedība.

Jeļenas Burajas un Mihaila Birzgala kandidatūras uz norādītajiem amatiem "Rietumu bankas" valdē tika izvirzītas bankas padomes sēdē šī gada jūlijā. Atbilstoši spēkā esošajai procedūrai abas kandidatūras ir saņēmušas regulatora, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas, apstiprinājumu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.