'Latvijas Neatkarīgā Televīzija' ieķīlā tai piederošās preču zīmes
Foto: LETA

Televīzijas kanāla LNT īpašnieks AS "Latvijas Neatkarīgā Televīzija" ieķīlājusi tai piederošās televīzijas kanālu un raidījumu preču zīmes, nodrošinot prasījumus 500 miljonu eiro apmērā, ziņo "Lursoft" "Klientu portfelis".

Saskaņā ar 14. novembrī reģistrēto komercķīlas aktu, AS "Latvijas Neatkarīgā Televīzija" ieķīlājusi 20 preču zīmes - "LNT Telekompānija", "LNT Ziņas", "Zvaigžņu lietus", "Labestības diena", "Eņģeļi pār Latviju", "Latvijas zelta talanti", "Latvijas princese", "dziedošās ģimenes",, "Labvakar, Latvija!", "Без цензуры", "Patriotu nedēļa", "Вечер новостей. Новости", "Вечер новостей", "Вечер@22", "Криминал+", "Криминал+", "TV5" un "5".

Uzņēmums ieķīlājis arī preču zīmi "Degpunktā", kurai uz komercķīlas līguma noslēgšanas datumu beidzies reģistrācijas termiņš Latvijas Republikas Patentu valdē, un preču zīmi "Наш канал", kurai uz Komercķīlas līguma noslēgšanas datumu ir atteikta reģistrācija Latvijas Republikas Patentu valdē, bet par ko ir iesniegta apelācija.

Komercķīlas ņēmējs ir Londonā reģistrētā "ING BANK N.V., LONDON BRANCH". "Lursoft" informācija liecina, ka šī ir vienīgā šobrīd aktuālā "Latvijas Neatkarīgā Televīzija" komercķīla.

Kā norāda "All Media Baltics" valdes priekšsēdētājs Pjērs Danons, "LNT preču zīmju ieķīlāšana bija saistīta ar nesen veikto investīciju kompānijas "Providence Equity Partners" darījumu un darījuma finansējuma restrukturizāciju. LNT preču zīmju ķīla ir tikai niecīga kopīgās ķīlas daļa, kas paredzēta grupas uzņēmumu finansējumam. Tas nekādā veidā neietekmē un arī neko nemaina LNT darbībā."

"Latvijas Neatkarīgā Televīzija" dibināta 1996. gadā. Tās pamatkapitāls ir 2 663 055 eiro un vienīgais īpašnieks kopš 2015.gada bija Zviedrijas mediju koncerns "MTG Broadcasting AB", kuram Latvijā pieder arī televīzijas kanāls TV3. Šā gada 18.oktobrī MTG grupas biznesu Baltijas valstīs, tostarp telekanālu LNT, iegādājās starptautiska aktīvu pārvaldīšanas kompānija "Providence Equity Partners".

2016. gadā AS "Latvijas Neatkarīgā Televīzija" strādāja ar apgrozījumu 7,114 miljonu eiro apmērā, bet tās zaudējumi bija 1,724 miljoni eiro. Uzņēmums nodarbināja deviņus darbiniekus un nodokļos Latvijas valsts budžetā samaksāja 317 tūkstošus eiro.

Source

DELFI Bizness

Tags

Eņģeļi pār Latviju LNT MTG (Modern Times Group) TV3
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form