Liepājas reģionālajai slimnīcai izveidota padome
Foto: DELFI Aculiecinieks

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izveidojusi padomi. Iepriekš slimnīcai padome bijusi laika posmā no 2007. gada maija līdz 2009. gada maijam, informē "Lursoft" Klientu portfelis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Par SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" padomes priekšsēdētāju iecelts Toms Baumanis, padomes priekšsēdētāja vietnieku – Juris Bārzdiņš, bet padomes locekli – Jānis Bērziņš.

Kā rāda SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" publiskotā informācija, padomes locekļi apstiprināti atklātā atlases procedūrā. Padomē veselības aprūpes jomu pārstāvēs Juris Bārzdiņš, finanšu vadības un risku pārvaldības jomu – Jānis Bērziņš, savukārt korporatīvās pārvaldības un iekšējās kontroles sistēmu, publiskas personas institūciju pārvaldības kompetences jomu – Toms Baumanis.

"Lursoft" esošā informācija liecina, ka jaunieceltais SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" padomes priekšsēdētājs Toms Baumanis ir arī SIA "Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts" valdes loceklis un iepriekš bijis SIA "Klīnika DiaMed" valdes priekšsēdētājs, slimnīcas padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Bārzdiņš ieņem arī SIA "Premium Medical" valdes priekšsēdētāja krēslu un savulaik strādājis arī SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" valdē, savukārt Jānis Bērziņš ir SIA "Liepājas enerģija" valdes loceklis.

99,73% SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" kapitāldaļu pieder Liepājas pilsētas domei, bet atlikušās daļas – Rīgas Stradiņa universitātei.

2018. gadā SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" apgrozījusi 23,34 miljonus eiro un nopelnījusi 986,09 tūkstošus eiro. Pērn slimnīca nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājusi 6,72 miljonus eiro. Slimnīcas samaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa apjoms uz vienu darbinieku aizvadītajā gadā bija 2,21 tūkstotis eiro (nozarē vidēji – 2,09 tūkstoši eiro), bet valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu maksājumu apjoms uz vienu strādājošo – 4,69 tūkstoši eiro (nozarē vidēji 4,22 tūkstoši eiro).

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Juris Bārzdiņš Liepāja Liepājas enerģija Premium Medical Rīgas Stradiņa universitāte Slimnīca Veselības aprūpe
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form