Mājputnu audzētājiem būs 900 000 eiro atbalsts biodrošības prasību ieviešanai
Foto: DELFI

Mājputnu audzētājiem būs atbalsts biodrošības prasību ieviešanai par kopumā 900 000 eiro.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludinājis projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumā "Dabas katastrofās un katastrofālos notikumos cietušā lauksaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un piemērotu profilaktisko pasākumu ieviešana".

Projektu iesniegumu pieņemšana pasākumā "Atbalsts profilaktiskajiem pasākumiem, lai mazinātu epizootiju un epifitotiju iespējamās sekas" putnkopības nozarei notiks no 1.marta līdz 31.martam ar kopējo publisko finansējumu 900 000 eiro.

Uz atbalstu piektajā kārtā var pretendēt tikai tās putnkopības saimniecības, kuras ražo produkciju tirgu, un kurām ar normatīvajiem aktiem piemērota prasība ieviest biodrošības pasākumu plānu.

Kārtā iesniegto projektu īstenošanas beigu termiņš ir viens gads no lēmuma par projekta iesnieguma apstiprināšanu spēkā stāšanās dienas.

Projekta iesnieguma veidlapa pieejama mājaslapā www.lad.gov.lv sadaļā "Atbalsta veidi/Projekti un investīcijas".

Projekta iesniegumi jāiesniedz, ievērojot Elektronisko dokumentu likumu vai personīgi LAD reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Republikas laukumā 2.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Eiropas Savienība ELFLA Lauksaimniecība Lauku atbalsta dienests Zemkopības ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form