Aicina pieteikties IKT nozares gada balvai 'Platīna pele 2020'
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) aicina uzņēmumus, organizācijas un skolotājus pieteikties IKT nozares prestižākajam apbalvojumam – balvai "Platīna pele 2020". Piešķirot šo balvu, tiek apzināti un cildināti sabiedrībai noderīgākie, draudzīgākie un drošākie digitālie risinājumi, kā arī skolotāji, kuri spējuši efektīvi izmantot digitālās iespējas mācību procesā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Balva "Platīna pele" tiek pasniegta kopš 2007. gada. Tās mērķis ir apzināt veiksmīgākos Latvijā radītos digitālos risinājumus, novērtēt izcilākos projektu autorus un izstrādātājus, kā arī veicināt izpratni par jēgpilnu tehnoloģiju pielietojumu sabiedrībā, biznesā, pārvaldē un izglītībā. Arī šogad konkursa pretendentiem ir iespēja pieteikties piecās dažādās kategorijās: "Mākslīgā intelekta risinājums sabiedrībai un biznesam", "Uzņēmuma digitālā transformācija "Valsts digitālā transformācija", "Labākais e-skolotājs", "Labākā kiberdrošības iniciatīva", un pretendēt uz speciālbalvu par veiksmīgāko e-paraksta integrācijas risinājumu. Pieteikumus organizatori aicina iesniegt elektroniski līdz 30. oktobrim.

Balvas "Platīna pele 2020" ieguvēji tiks paziņoti LIKTA gadskārtējās konferences laikā, kas norisināsies 2. decembrī.

""Platīna pele" mainās līdzi laikam un, lai izceltu sabiedrībai aktuālus digitālos risinājumus, šogad vairākās kategorijās konkursa žūrija papildus vērtēs, kā tie ir pielāgoti attālinātam darbam vai mācībām. Tāpat ir iekļauti tādi nozīmīgi vērtēšanas kritēriji kā risinājuma pieejamība un lietotāju pieredze," norāda LIKTA prezidente Signe Bāliņa.

Pagājušajā gadā galveno balvu kategorijā "Mākslīgā intelekta risinājums – sabiedrībai un biznesam" ieguva Kultūras informācijas sistēmu centra platforma "Latvijas valsts pārvaldes valodas tehnoloģijas platforma Hugo.lv". Kategorijā "Uzņēmuma digitālā transformācija" gada balvu izcīnīja AS "Sadales tīkls" ar pakalpojumu "Atstāj papīru citām vajadzībām! Tiekamies e-vidē – sadalestikls.lv". Visaugstāko novērtējumu kategorijā "Valsts digitālā transformācija" ieguva Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas projekts "Oficiālā elektroniskā adrese". Kategorijā "Labākā kiberdrošības iniciatīva" visaugstāko atzinību izpelnījās Vidzemes Augstskolas izveidotā maģistra studiju programma "Kiberdrošības inženierija". "Labākā e-skolotāja" tituls tika piešķirts Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas programmēšanas skolotājai Aijai Lūsei. Uzvaru kategorijā "Veiksmīgākais e-paraksta integrācijas risinājums" un SIA "Latvijas Mobilais Telefons" speciālbalvu ieguva biedrības "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs" izveidotā lietotne "Mobilā lietotne LTAB OCTA ar saskaņotā paziņojuma aizpildīšanas funkciju".

Kategorijas "Uzņēmuma digitālā transformācija" šī gada partneri ir Ekonomikas ministrija un projekts "Diginno", kategoriju "Labākais e-skolotājs" atbalsta Baltijas vadošais tehnoloģiju lokalizācijas uzņēmums "Tilde", kategorijas "Labākā kiberdrošības iniciatīva" partneris ir Aizsardzības ministrija, bet speciālbalvas "Veiksmīgākais e-paraksta integrācijas risinājums" partneris – Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs. Tāpat speciālbalvas pasniegs LIKTA konferences galvenie partneri – LMT un "Tet".

Iesniegtos pieteikumus katrā kategorijā vērtēs neatkarīga žūrija, balvas nolikumam atbilstošos pieteikumus izskatot līdz šā gada 6. novembrim.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Kiberdrošība IKT nozare Aizsardzības ministrija Ekonomikas ministrija Tet Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs LMT LTAB OCTA Sadales tīkls Signe Bāliņa Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija Vidzemes Augstskola
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form