Ko noteikti darīt un kam vilkt treknu strīpu pēc mīlas priekiem
Foto: Shutterstock

Lai varētu procesu izbaudīt pēc iespējas pilnvērtīgāk, plaši tiek runāts par to, ko nepieciešams darīt pirms seksa – sākot no svarīgākajiem jautājumiem, kas būtu pārrunājami, un beidzot ar priekšspēli. Taču mazāka uzmanība tiek vērsta tam, ko būtu ieteicams un noteikti nevajadzētu darīt pēc mīlas priekiem. Kamēr vieni iecienījuši mīlināšanās un kārtīgu izsmiešanos, citi dod priekšroku labam miegam, tomēr pēc mīlas priekiem nedrīkst arī aizmirst parūpēties par savu veselību un labsajūtu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā minēts iepriekš, sagatavošanās seksam ir no svara, spontānas rīcības atstājot citai reizei. Pirms mešanās palagos noteikti vajadzētu izrunāt, piemēram, kādas īsti ir abu mīlas prieku robežas un vai nav nepieciešamība veikt veselības pārbaudes. Taču, runājot par priekšspēli jeb uguntiņas iekurināšanu, jāzina arī brīdis, kad apstāties. Tās laikā bieži vien tiek aizmirsts par vairākām ķermeņa daļām, kurām pieskaroties otram var tik sagādāta neaizmirstama bauda. Ar dažādiem priekšspēles pieredzes stāstiem vari iepazīties šajā rakstā.

Taču, iedvesmojoties no portāliem "HuffPost", "Web Md" un "Insider", šoreiz esam apkopojuši informāciju par vairākām lietām, kam jāpievērš uzmanība tieši pēc seksa. Iespējams, daļu no tām tu jau regulāri piekopt savā mīlas dzīvē, taču nevar izslēgt iespējamību, ka par sevi un partneri varētu rūpēties vairāk.

Tags

Attiecības Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form