Aizvadīts pirmais iedvesmas vakars sievietēm 'Dimantu vakari ar Gundegu Rozi'
Foto: Ilva Barkāne

Septembra vidū iepirkšanās centrā "Akropole Alfa" tika atklāts iedvesmas vakaru sievietēm cikls "Dimantu vakari ar Gundegu Rozi", kura mērķis ir motivēt un atbalstīt sievietes dažādās karjeras un personīgās dzīves jomās. Pirmā pasākuma galvenā tēma bija "Drosme darīt", un vakara īpašā sarunas viešņa bija uzņēmēja Egija Gailuma.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Egija Gailuma ir iekļauta "Forbes" 30 veiksmīgāko līderu sarakstā, kuri vēl nav sasnieguši 30 gadu vecumu. Diskusijā ar Gundegu Rozi viņa dalījās savā pieredzē, gan vadot "CityBee Latvija", gan dibinot pirmo "Tesla" koplietošanas platformu Latvijā "OX Drive". Tāpat Egija atklāja, kāda ir viņas pieredze sadarbībā ar investoriem, un to, kas ir jauno uzņēmēju lielākie izaicinājumi. "Bieži esmu dzirdējusi viedokli, ka Latvijā jau nav naudas, lai gan patiesībā Latvijā ir daudz naudas, taču mūsu jaunajiem uzņēmējiem nav tik lielas pieredzes kā Amerikā, kad ar savu ideju doties pie investora," skaidro uzņēmēja.

Vakara otrajā daļā uzstājās panākumu un izaugsmes koučs sievietēm Liene Kalniņa, daloties atziņās par sava ceļa veidošanu pretim panākumiem un biežākajiem šķēršļiem mērķu sasniegšanā.

"Es ticu, ka izaugsme ir vajadzīga katram cilvēkam, tāpat kā mērķis, uz ko tiekties. Savu spēju apzināšanās vairo pašapziņu un ceļ dzīves kvalitāti," runājot par pašizaugsmi, komentēja Kalniņa. Tāpat viņa atklāja, kā koučinga tehnika var palīdzēt īstenot savus mērķus, kā arī skaidroja, ko iespējams panākt darbā ar kouču un kā praktiski norit šāds darbs, jo bieži vien cilvēkiem ir maldīgs priekšstats, ka koučs būs kā panākumu eksperts vai padomdevējs.

"Liels prieks par apmeklētāju interesi un aktīvo iesaisti! Ticu, ka iedvesmas vakaru cikla vērtīgais saturs ikvienai no mums būs gan kā pieredzes bagātināšanas avots, gan kā iedvesma jauniem plāniem un darbiem. Ar nepacietību gaidīsim nākamos vakarus," teic Zane Kaktiņa, iepirkšanās centra "Akropole Alfa" vadītāja.

Plānots, ka iedvesmas vakaru cikls notiks reizi mēnesī – nākamais paredzēts oktobrī iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole Rīga" (Maskavas ielā 257).

"Dimantu vakari ar Gundegu Rozi" apmeklētājiem ir bez maksas, taču dalībnieces aicinātas iepriekš reģistrēties. Iedvesmas vakaru aktuālajai informācijai var sekot līdzi "Akropole Alfa" un "Akropole Rīga" "Facebook" kontos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.