Tiešsaistes konferencē runās par bērnu un pieaugušo atdalīšanos un patstāvību
Foto: Shutterstock

Šī gada 16. un 17. aprīlī tiešsaistē notiks otrā Ģimenes psiholoģijas centra "Līna" konference "Labi vecāki šodien". Lektori no Latvijas, Vācijas un Lielbritānijas astoņās lekcijās stāstīs par atdalīšanās un patstāvības nozīmi dažādos dzīves posmos. Atdalīšanās tiks apskatīta gan no vecāku, gan bērnu, gan partnerattiecību skatupunkta.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Laimīgas attiecības starp vecākiem un bērniem, kā arī attiecības starp romantiskiem partneriem ierasts saistīt ar tuvību, klātesamību, siltumu un ķermenisku kontaktu. Tomēr veselīgas attiecības nav iedomājamas arī bez atdalīšanās un spējas būt patstāvīgam. Pirmā lielā atdalīšanās gan fiziski, gan emocionāli cilvēka dzīvē notiek piedzimstot. Arī vēlāk cilvēka augšana ir saistīta ar atdalīšanos – bērnam arvien aktīvāk iepazīstot pasauli, veidojot attiecības ar cilvēkiem ārpus savas ģimenes vai uzsākot patstāvīgu dzīvi pieaugušā vecumā. Laba piesaiste noslēdzas ar veiksmīgu atdalīšanos," uzsver "Līna" dibinātāja un ģimenes psihoterapijas speciāliste Vita Kalniņa.

Konferencē uzstāsies KBT terapijas speciāliste, koučs, supervizore un trenere Katrīna Ošleja, psihoanalītiķe, MSc ,MA, MD Anita Plūme, Montesori pedagoģe, bloga "EsPats.lv" autore un satura veidotāja Viktorija Ozola, ķermeņa psihoterapeits, pāru terapeits, seksa terapeits Marks Rakelmans (Marc Rackelmann, Berlīne, Vācija), iejūtīgas bērnu audzināšanas grāmatu autore un koučs Sāra Okvela-Smita (Sarah Ockwell-Smith, Lielbritānija), psihoterapijas speciāliste un supervizore Ginta Ratniece, filozofs, Latvijas Universitātes pētnieks, aģentūras "Copywriter/Levelup" partneris Igors Gubenko un ģimenes psihoterapijas speciāliste un Vita Kalniņa.

Konferenci organizē "Līna", kas jau 18 gadus ir vieta, kur psiholoģisku atbalstu saņem jaunas ģimenes ar maziem bērniem, pāri un cilvēki dažādās dzīves situācijās. Uzzināt vairāk un pieteikties konferencei iespējams konferences mājaslapā "Labivecaki.lv".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Attiecības Bērnu audzināšana Ģimene
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form