Liekais svars: ko darīt un ko ne, lai no tā atbrīvotos
Foto: Shutterstock

Liekais svars mūsdienās ir kļuvis par arvien nozīmīgāku problēmu veselības aprūpē. Pasaules Veselības organizācijas apkopotie dati liecina, ka laika posmā no 1998. gada līdz 2008. gadam dubultojās to cilvēku skaits, kas cieš no aptaukošanās. Eiropas Savienības valstīs liekais svars skar 30 līdz 70 procentus iedzīvotāju. Tas ir kļuvis par nozīmīgu problēmu arī Latvijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ir cilvēki, kas uzskata, ka neliela tauku kārtiņa uz vēdera vai dibena ir pievilcīga un pat vēlama. Tomēr, ja katra iepirkšanās veikalā tev sagādā milzu pārdzīvojumu, jo knapi vari iespīlēties pašā lielākajā veikalā pieejamajā apģērba gabalā vai iepērcies veikalos un to nodaļās, kas paredzēta īpaši lieliem cilvēkiem, tev varētu būt problēma. Ja liekais svars sāk traucēt tavai veselībai, tad nešaubies, ka no tā ir jāatbrīvojas!

Šeit tu vari iepazīties ar 10 pazīmēm, kas palīdzēs saprast, vai pienācis laiks būtiski mainīt savu dzīvesveidu un nomest liekos kilogramus.

Cilvēkiem ar liekā svara problēmām, speciālisti bieži iesaka izvērtēt gan savu ēdienkarti, gan veikt vairāk fizisko aktivitāšu. Lai palīdzētu atbrīvoties no traucējošajiem un, iespējams, tavai veselībai bīstamajiem kilogramiem, esam sagatavojuši apkopojumu par liekā svara cēloņiem un ieteikumiem personām, kas vēlas kļūt slaidāki un uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Tags

Liekais svars Pasaules Veselības organizācija Sarakstu karuselis Aptaukošanās Veselīgs uzturs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form