'Delfi TV ar Jāni Domburu' viesojas IT milža vadītājs Maksims Jegorovs. Pilna intervija

Trešdien "Delfi TV ar Jāni Domburu" studijā viesojās informācijas un komunikāciju tehnoloģiju uzņēmuma "Accenture" Latvijas filiāles vadītājs Maksims Jegorovs. Saruna ar Jegorovu ir daļa no interviju sērijas valsts svētku nedēļā, ko vieno nosaukums "Gads līdz 100".

Jegorovs kopš 2007. gada vada globālā milža "Accenture" filiāli Latvijā, kas nodarbina vairāk nekā 1200 IT speciālistu. Paralēli tam viņš vada pirmo bezmaksas programmēšanas apguves programmu Latvijas skolās un arī caur citām iniciatīvām cenšas veicināt jauno zinātņu apguvi Latvijā.

Domburs aicina arī "Delfi" lasītājus uzdot Jegorovam jautājumus – gan publiski (šī raksta komentāros un "Delfi" "Facebook" lapā), gan sūtot e-pastu (janis.domburs@delfi.lv).

Interviju sērijas "Gads līdz 100" laikā Domburs jau intervējis "Lielā Kristapa" laureātu Viesturu Kairišu, bet vēl gaidāmas sarunas ar "Ziedot.lv" vadītāju Rūtu Dimantu, rakstnieci Gundegu Repši, komponistu Pēteri Vasku, kā arī lauksaimnieku un motobraucēju Jāni Vinteru. Interviju kalendāru iespējams redzēt šeit.

Source info

www.DELFI.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Kalendārs

Skatīt vairāk

Jaunākais