Neizaudzinātie apustuļi, latviešu un krievu naids, vizionārs Putins - atbild Urbanovičs
Foto: DELFI

Pirms nepilnas nedēļas notikušajā “Saskaņas” kongresā par partijas valdes priekšsēdētāju tika ievēlēts Jānis Urbanovičs. Otrdien viņš intervijā “Delfi TV ar Jāni Domburu” apliecināja – partija ir nonākusi krīzes situācijā un tas saistīts ar Rīgas “Saskaņas” “varoņdarbiem”.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sarunā ar Domburu Urbanovičs atklāja, ka četru deputātu - Vadima Baraņņika, Vitālija Dubova, Valērija Petrova un Alekseja Rosļikova – izslēgšana no “Saskaņas” frakcijas Rīgas domē saistīta ar “Rīgas Satiksmes” skandālu un esot daļa no partijas pašattīrīšanās procesa. Korupcijas ēna pār Rīgas domi, kuru līdz šā gada aprīlim vadīja bijušais “Saskaņas” valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, esot izraisījusi neapmierinātību arī “Saskaņas” ierindas biedros. Partijas attīrīšanas process tikšot turpināts, taču, pēc Urbanoviča domām, tam nav jānotiek publiski.

Tāpat intervijā Urbanovičs apliecināja, ka, neraugoties uz to, ka pēdējos gados redzami “Saskaņas” biedri ir ieņēmuši dažādus dāsni atalgotus amatus Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībās un ziedojuši arī partijai, “Saskaņai” ir finansiālas grūtības. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja partiju finanšu datu bāzē redzams, ka gan 2017., gan 2018. gadā “Saskaņas” izdevumi ir būtiski pārsnieguši partijas oficiālos ieņēmumus, savukārt Ušakova un pārējo “Saskaņas” virzīto kandidātu popularizēšana pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām partijai izmaksājusi vairāk nekā 200 tūkstošus eiro.

Pilnu raidījuma ierakstu skatieties šeit.

Tags

Andrejs Elksniņš Jānis Urbanovičs Vjačeslavs Dombrovskis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form