Foto: Padomju laika mantojums uz flīzēm Kauņas bāra tualetē Ja gadās būt Kauņā, ir vērts paviesoties radošo personību iecienītajā bārā "Galeria Urbana", kur labierīcības pārvērstas īpašā dizaina telpā, kas jau iemantojusi ārvalstu mediju uzmanību.
Foto: Padomju laika mantojums uz flīzēm Kauņas bāra tualetē
Pensionārs blokmājas kāpņu telpu pārvērš pilī Kamēr daļa padomju gado celto daudzdzīvokļu namu iemītnieki gaužas par nemīlīgajām kāpņu telpām, kāds apņēmīgs pensionārs no Kijevas ņēmis lietu savās rokās un pārvērtis sapni par mājīgāku vidi realitātē.
Pensionārs blokmājas kāpņu telpu pārvērš pilī
Nils, Aivars, Andris un Solvita: Latvijas politika nonāk uz virtuves galda Februāra sākumā ar politiskās diskusijas virtuvēs jaunā līmenī pacēla pašmāju uzņēmums "Duck Woodworks", kas, iedvesmojoties no pasaules politiskajiem līderiem, radīja oriģinālu virtuves dēlīšu kolekciju. Tagad viņi ķērušies klāt vietējiem politiķiem.
Nils, Aivars, Andris un Solvita: Latvijas politika nonāk uz virtuves galda
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši Politiskās diskusijas tavā virtuvē tagad ir iespējams pacelt jaunā līmenī – pašmāju uzņēmums "Duck Woodworks", iedvesmojoties no trim vareniem vīriem, radījis gaļas dēlīšu kolekciju.
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši
Kad attālums vairs nav šķērslis skūpstīties Tiem mīļotajiem, kuri kaut kādu apstākļu dēļ ir spiesti būt šķirti, tuvākajā nākotnē tiks piedāvāts lielisks izgudrojums – mobilajam telefonam pievienota ierīce, kas ļauj izjust otras puses skūpstus, pat atrodoties dažādās pasaules malās.
Kad attālums vairs nav šķērslis skūpstīties
Visnepieciešamākā lieta īstenam hipsterim Lai gan vairums cilvēku uzskata, ka, ja vēlies dāvināt sveci, nedāvini neko, šo pieņēmumu viņiem, iespējams, liks pārvērtēt kāds unikāls izgudrojums – svece, kas smaržo pēc pilnīgi jauna, tikko izpakota datora.
Visnepieciešamākā lieta īstenam hipsterim
'Aston Martin' superjahta bagātajiem un slavenajiem Luksusa automašīnu ražotājs "Aston Martin" radījis ko jaunu – skaistu un ātru jahtu AM37, kas dod iespēju pa ūdeni pārvietoties tikpat eleganti kā pa sauszemi.
'Aston Martin' superjahta bagātajiem un slavenajiem
Varenības rēgs: Bulgārijas komunistu simbols Buzludžas kalnā To, ka nekas nav mūžīgs, apliecina iespaidīgais Buzludžas kalna komplekss Bulgārijā, kas palicis kā drūma piemiņa par komunisma laikiem.
Varenības rēgs: Bulgārijas komunistu simbols Buzludžas kalnā
Vai vari fotogrāfijā atrast trīs kailas sievietes? Ir cilvēki, kuriem pat taisna acs līnijas uzkrāsošana sagādā pamatīgas problēmas, un ir tādi, kuri uz ķermeņa spēj uzburt īstu mākslas darbu. Viens no tādiem ir itālis Johaness Stoters.
Vai vari fotogrāfijā atrast trīs kailas sievietes?
Krūtis un daikti: kur paēst asāku izjūtu cienītājiem Apvienot ēšanu ar tīksmināšanos par dažādām fetišu mantiņām ķīniešiem patīk – par to pārliecinājušies Pekinas restorāna "Ke er" ("Gliemežvāks") īpašnieki.
Krūtis un daikti: kur paēst asāku izjūtu cienītājiem
Astoņi latviešu koka darinājumi, bez kuriem varējām iztikt Izvēlēties Latvijas preci pēdējo gadu laikā ir kļuvis par galveno pašmāju modes tendenci, bet, būsim godīgi, dažas no dizaina lietām var noderēt tikai tad, kad galīgi nezinām, ko dāvināt, vai arī mums uzradusies lieka nauda un riktīgi gribas to mest vējā.
Astoņi latviešu koka darinājumi, bez kuriem varējām iztikt
Māja, par kuru citas pusaudzes var tikai sapņot Kardašjanu ģimenes vārds komentārus vairs neprasa, un, lai gan ne visiem ir skaidrs, ko īsti dara pievilcīgo māsu pulciņš, skaidrs ir viens – tas nes daudz naudas. Patiešām daudz.
Māja, par kuru citas pusaudzes var tikai sapņot
Kāda ir patiesā luksusa nieciņu cena Cilvēkam, kurš vēlas sekot modei, ir jāizvēlas ne tikai starp zīmoliem, bet arī jāpieņem nopietnāki lēmumi. Piemēram – iekļaut vai neiekļaut savā garderobē dabiskās ādas izstrādājumus. Daži aicinājumi to nedarīt ir īpaši pārliecinoši.
Kāda ir patiesā luksusa nieciņu cena
Jēzus no sirds lepotos ar šo cilvēces sasniegumu Staigāšana pa zemi ir vakardiena, par to runāja pat Bībeles autori, izceļot Jēzus spēju doties pastaigā pa ūdens virsmu. Nepagāja ne pāris tūkstoši gadu, līdz arī mēs ieguvām iespēju atkārtot šo triku, pateicoties Kalifornijā bāzētai firmai, kas izgatavo īpaši stabilus dēļus ar pedāļiem, kas ļauj līdzeni pārvietoties pa ūdensvirsmu.
Jēzus no sirds lepotos ar šo cilvēces sasniegumu