Iedvesmojoši citāti par bailēm un uztraukumu publiski uzstāties Jau 17. maijā Latvijas vadošais medijs DELFI sadarbībā ar režisora un lektora Viestura Meikšāna vadīto Runas skolu aicina uz publiskās uzstāšanās praktisko konferenci "uz:RUNA", un tās gaidās "Skats.lv" piedāvā nelielu ieskatu tajā, ko pasaulē un Latvijā zināmi cilvēki ir teikuši par bailēm un uztraukumu pirms publiskas uzstāšanās.
Viktors Lapčenoks
Krāšņi foto: Ziemeļblāzma iekrāso debesis pie Ventspils Brīvdienās daudzviet Latvijā debesis izrotāja ziemeļblāzma, un Ventspils pusē šo skaisto parādību krāšņos kadros iemūžinājusi fotogrāfe Monta Blāze-Pētersone.
Krāšņi foto: Ziemeļblāzma iekrāso debesis pie Ventspils
Desmit zīmīgi citāti. Vairai Vīķei-Freibergai – 80 Piektdien, 1. decembrī, apaļu jubileju svin bijusī Latvijas prezidente Vaira Vīķe-Freiberga – viņai šajā dienā aprit 80. Godinot gaviļnieci, "Skats" piedāvā nelielu ieskatu viņas spilgtāko citātu vācelītē.
Vaira Vīķe-Freiberga
Desmit vārdi, kas palīdzēs tev saprast latviešu jauniešus Ja ikdienā nesaskaries ar īpaši daudz jauniešiem, tad ļoti iespējams, ka arī tevi bieži nomāc jautājums "Ko viņi tikko pateica?". Tas nav nekas traks vai apkaunojošs, jo valoda ir mūžīgi mainīgā stadijā. Tas ir pavisam loģiski, ka 2017. gadā neviens vairs sarunvalodā neizmanto tādus teicienus, ko dzirdējām 2007., 1997. vai 1987. gadā. Mēs izglītosim lasītājus ar desmit šā brīža populārākajiem slenga vārdiem Latvijā, lai arī tu būtu vienā solī un vienā vārdā ar jauno paaudzi.
Desmit vārdi, kas palīdzēs tev saprast latviešu jauniešus
Spītējot tveicei, ukraiņu vīri cīnās Kačalkā Tiem, kuri karstuma vilni Latvijā sagaida ar čīkstēšanu un gaušanos, der ņemt piemēru no ukraiņu vīriem, kurus nekāds karstums nespēj atturēt no svaru cilāšanas.
Spītējot tveicei, ukraiņu vīri cīnās Kačalkā
Skaisti kadri: Latviju apbur iedvesmojoša pāra kāzu foto Šonedēļ par vietējā mēroga interneta sensāciju kļuvuši kāda gados pavecāka pāra kāzu kadri, kurus uzņēmusi fotogrāfe Ulla Perkune.
Skaisti kadri: Latviju apbur iedvesmojoša pāra kāzu foto
Desmit izcili citāti. Pasaulē dižākajam reperim – 40 Ceturtdien, 8. jūnijā, apaļu jubileju atzīmē pretrunīgi vērtētais reperis Kanje Vests – māksliniekam, kurš pats sevi ne reizi vien dēvējis par vienu no dižākajiem cilvēkiem pasaulē, šajā dienā aprit 40. Par godu šim notikumam "Skats" piedāvā nelielu jubilāra spilgtāko citātu izlasi.
Desmit izcili citāti. Pasaulē dižākajam reperim – 40
Desmit foto, no kuriem ikvienam sareibs galva Ir cilvēki, kuru ceļojumu albumos ir Pizas torņa stutēšana, laiviņa uz plaukstas vai citi ierastie tūristi foto, bet ir cilvēki, kuri mērķē augstāk. Vārda tiešā nozīmē.
Desmit foto, no kuriem ikvienam sareibs galva
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas Pasaules slavu iemantojusi neliela sieviešu kopiena Kalifornijas pilsētas Mersedas pievārtē, kuru galvenais rūpals ir kaņepju audzēšana un apstrāde.
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas
Patiesībai pa pēdām: Kā 'X-failu' zvaigzne mainījusies 25 gadu laikā Piektdien, 21. aprīlī, pasauli pāršalkusi vēsts, ka vēl vienu sezonu piedzīvos savulaik milzu popularitāti iemantojušais seriāls "X-Files" ("X-faili: Slepenās lietas").
Patiesībai pa pēdām: Kā 'X-failu' zvaigzne mainījusies 25 gadu laikā
Emocijas un daile: Marijai Šarapovai – 30 Trešdien, 19. aprīlī, apaļu jubileju atzīmē populārā tenisiste Marija Šarapova – viņai šajā dienā aprit 30 gadi.
Emocijas un daile: Marijai Šarapovai – 30
Soli pa solim – kā stilīgi atlocīt bikses Kad tēmē uz švītīgu izskatu, nokarājušies bikšu atloki tajā neietilpst. Uzlocīti džinsi vai chinos tipa bikses rada stilīgu siluetu un novieto tavus apavus starmešu gaismā.
Soli pa solim – kā stilīgi atlocīt bikses
Kā pareizi piedāvāt sievietei eklēru Viens un tas pats jautājums, lai par ko tas būtu, var izraisīt daudz dažādas pārdomas un sajūtas. Skan neloģiski, taču tā nu tas ir. Līdzīgi kā tajā senajā teicienā par to, ka vienā upē divreiz nevar iekāpt. Lai jautājums gūtu vēlamo reakciju, tas jāuzdod pareizi un īstajā brīdī, pretējā gadījumā var sanākt gauži skumja situācija.
Kā pareizi piedāvāt sievietei eklēru
Īsts vīrietis pasauli tur savās rokās, nevis bradā pa to Ar katru dienu kļūst aizvien sarežģītāk atšķirt vīrieti no sievietes vai vēl 10 citiem dzimumiem. Bārda un rūtains krekls sen vairs nav indikators, lai kādu sauktu par vīrieti, viņš visdrīzāk ir ASOS modelis. Tāpēc, lai saprastu robežas, mums šim jautājumam jāpieiet no citas puses, no mazliet filozofiskākas. Tam par godu tapusi īpaša glezna, kas sevī ietver daudz simbolu, kas palīdzēs saprast, kur sākas un kur beidzas vīrietis.
Īsts vīrietis pasauli tur savās rokās, nevis bradā pa to