21. gadsimta bordeļi: Labākās aplikācijas ātra seksa iegūšanai Vai atcerieties barbariskos laikus, kad, lai tiktu līdz gultai ar pretējo vai to pašu dzimumu, bija jātērē laiks, lai iepazītos, veiksmīgi sevi prezentētu un atstātu labu pirmo iespaidu vismaz sešas reizes? Šausmas! Par laimi, pēdējo gadu laikā cilvēkiem vairs nav jārunā ar otru pusīti un jāmocās ar tādām arhaiskām tradīcijām, pietiek vien sajust attiecīgās dziņas, ieslēgt kādu no mīlas prieku aplikācijām un ātri vien sapāroties ar cilvēkiem, kuriem tieši tajā pašā brīdī ir līdzīgas vēlmes. Piedāvājam ieskatu labākajās aplikācijas, kas paredzētas fiksām mīlas dēkām.
21. gadsimta bordeļi: Labākās aplikācijas ātra seksa iegūšanai
Interneta sensācija: Cik meitenes atrodamas šajā fotogrāfijā Ik pa laikam interneta tautu pamatīgi nomoca jautājumi par to, cik kāds priekšmets, vai cik cilvēku redzami kādā attēlā. Šīs optiskās ilūzijas liek nopietni palauzīt prātus, jo vienmēr to autoriem izdevies atrast jaunu piegājienu, lai mežģītu mūsu smadzenes pie šķietami bērnišķīgiem jokiem. Fotogrāfe Ticiana Vergari savā 'Instagram' profilā ievietojusi attēlu, vaicājot saviem sekotājiem, cik tajā meiteņu.
Interneta sensācija: Cik meitenes atrodamas šajā fotogrāfijā
'Paldies, Jēzu!': par 107 gadus veciem alkoholiķiem Pērnā gada rudenī ‘YouTube’ sevi pieteica jauna video blogere - Paldies, Jēzu! Kontā reizi nedēļā parādās aktuālāko ziņu apkopojums, un turpmāk to būs iespējams noskatīties arī ‘Skats.lv'. Piedāvājam kārtējo epizodi, kura atkal atgriežas pie sāpīgā dzeršanas temata.
'Paldies, Jēzu!': par 107 gadus veciem alkoholiķiem
'Paldies, Jēzu!' pārtrauc dzert! Pērnā gada rudenī ‘YouTube’ sevi pieteica jauna video blogere - Paldies, Jēzu! Kontā reizi nedēļā parādās aktuālāko ziņu apkopojums, un turpmāk to būs iespējams noskatīties arī ‘Skats.lv'. Piedāvājam kārtējo epizodi, kura sevi piesaka ar skaļu aicinājumu par dzeršanas pārtraukšanu.
'Paldies, Jēzu!' pārtrauc dzert!
'Skats.lv' testē: Kā latviešu meitenes un zēni uzvedas tinderī 'Tinder' ir iepazīšanās aplikācija, kas pasaulē ir ļoti populāra un sagādājusi ne mazums jauku brīžu tūkstošiem cilvēku. Arī Latvijā 'Tinder' ir gana pieprasīts, taču reti kurš ir tik drosmīgs, lai izgrieztu krūti un paceltu galvu atzītos: 'Jā, es spēlēju tinderi!'
Protams, ka 'Skats.lv' komandai dūšas ir atliku likām un mēs lietojam tinderi augām dienām, tādēļ, lai iedrošinātu citus aplikācijas lietotājus, piedāvājam ieskatu savos piedzīvojumos.
'Skats.lv' testē: Kā latviešu meitenes un zēni uzvedas tinderī
Latvijā apvienojušies ķirzakcilvēku un 'Illuminati' apkarotāji Sazvērestību teoriju piekritējiem, pateicoties interneta dotajām iespējām, ir neaptverami daudz informācijas kanālu, ar kuru palīdzību izprast dažādas netaisnības un melus, kas jūtami ietekmē mūsu dzīves. Vai visam var ticēt? Noteikti, ka nē, pat ja tas izklausās ļoti loģiski un rada iespaidu, ka patiesība ir tur ārā. Portālā 'Facebook' atrodama lapa ar nosaukumu 'UFO Sightings in Latvija', kurā atrodamā informācija atspoguļo ķirzakcilvēku un 'Illuminati' klātbūtni Latvijā. 'Skats.lv' komanda iesaka aplūkot lapas autoru trakākās teorijas, tajā pašā laikā aicinām saglabāt vēsu prātu, jo ne visi stāsti, kas atrodami 'Facebook', ir sirdsšķīsti un patiesi.
Latvijā apvienojušies ķirzakcilvēku un 'Illuminati' apkarotāji
'Paldies, Jēzu!': par kadriem, kurus neizmantojām Pērnā gada rudenī ‘YouTube’ sevi pieteica jauna video blogere - Paldies, Jēzu! kontā reizi nedēļā parādās aktuālāko ziņu apkopojums, un turpmāk to būs iespējams noskatīties arī ‘Skats.lv’.
'Paldies, Jēzu!': par kadriem, kurus neizmantojām
Doktors Dūlitls reālajā dzīvē – cilvēks, kurš bildējas ar zvēriem 29 gadus vecais īru puisis Alans Diksons nereti tiek
saukts par "doktoru Dūlitlu" – kā slavenais bērnu grāmatu varonis, kurš prata sarunāties ar dzīvniekiem. Sarunāties ar tiem Alans gan pagaidām neprot, bet attiecības ar zvēriņiem viņam ir ļoti īpašas.
Doktors Dūlitls reālajā dzīvē – cilvēks, kurš bildējas ar zvēriem
Interneta zvaigzne – anonīma 'kailā jogas meitene' Sociālajā tīklā 'Instagram' ir vairāk nekā 16 miljoni bilžu ar jogas pozām, taču viens no profiliem pēdējās dienās kļuvis īpaši populārs – tas ir 'Nude Yoga Girl' ar nu jau 88 tūkstošiem sekotāju. Un nav brīnums, jo meitene ir pavisam plikiņa. Zināms vien tas, ka viņa ir 25 gadus veca. Acīmredzot ar to ir pietiekami.
Interneta zvaigzne – anonīma 'kailā jogas meitene'
Interneta joks: bērna galvas saspiešana rīsu bumbiņas formā Internetā sākusies jauna izklaide – bērna galvas saspiešana rīsu bumbiņas formā. Šī dīvainība aizsākusies Japānā, bet tagad ar mirkļbirku #riceballbaby savu saspiesto bērnu fotogrāfijas ar aizrautību publisko vecāki no visas pasaules.
Interneta joks: bērna galvas saspiešana rīsu bumbiņas formā
Daudzbērnu mamma iekaro slavu ar pikantām jogas pozām 34 gadus vecā daudzbērnu māmiņa Marina Vovčenko var lepoties, ka viņas aktivitātēm 'Instagram' profilā seko vairāk cilvēku nekā vienai otrai slavenībai, un šo popularitāte krieviete iemantojusi ar savu satriecošo ķermeni un jogas mīlestību.
Daudzbērnu mamma iekaro slavu ar pikantām jogas pozām
Pa virtuālo pasauli klīst biedējošs spoks – Misters Bū Vai jūs ticat spokiem? Misters Bū uzskata, ka jums vajadzētu gan. "Protams, ka es esmu īsts spoks," viņš saka. "Ja es būtu parasts cilvēks, vai tad es regulāri ievīstītos palagā?" Un viņam ir pilnīga taisnība.
Pa virtuālo pasauli klīst biedējošs spoks – Misters Bū
'Kroplīgi' augļi un dārzeņi tikuši pie spēcīga aizstāvja Dīvainu formu augļi un dārzeņi, kas nereti atgādina monstrus no šausmu filmām, kļuvuši par interneta hitu, kad sociālajā tīklā 'Instagram' izveidots īpašs profils, kurā tiem tiek dota iespēja nevis tikt izmestiem mēslainē, bet gan iepriecināt cilvēkus.
'Kroplīgi' augļi un dārzeņi tikuši pie spēcīga aizstāvja
Uzradies jauns nacionālais varonis – Depresīvais latvietis Latvijā ļaudis par patriotiem kļūst ne vairāk, ne mazāk kā precīzi uz vienu nedēļu, un tieši šīs nedēļas laikā sociālajā tīklā 'Facebook' uzradies tēls, ar ko mūsu tautieši spēj asociēties visvairāk. Tas neapšaubāmi ir Depresīvais latvietis.
Uzradies jauns nacionālais varonis – Depresīvais latvietis