Foto: Jaunā slēptuve, kur patvērusies Džolija ar bērniem
Foto: Vida Press

Kopš Holivudas zvaigžņu pāris Andželīna Džolija un Breds Pits paziņoja par šķiršanos, nevienam paparaci nav izdevies iemūžināt kādu no laulātajiem. Tapis zināms, ka nesen Džolija ar bērniem atradusi jaunu slēptuvi no ziņkārīgajām acīm.

Ārvalstu mediji ziņo, ka Džolija no lepnā Malibu nama, kur bija devusies uzreiz pēc šķiršanās, pārvākusies uz savrupnamu Hidenhilsā, Losandželosā, kas ir aptuveni uz pusi plašāks par līdzšinējo slēptuvi.

6,9 miljonus ASV dolāru (6,1 miljonu eiro) vērtais nams pieder aktrisei Denīzei Ričardsai, kura to savā īpašumā ieguva 2007. gadā pēc šķiršanās no skandālista Čārlija Šīna.

Ričardsa to gadu gaitā pārveidojusi, padarot atbilstošāku Holivudas dzīvesstilam, un kopš 2015. gada aktrise mēģina īpašumu pārdot.

Tagad smalkajā namā ievākusies Džolija ar sešām atvasēm, un aptuvenas aplēses liecina, ka īres maksa mēnesī ir aptuveni 30 tūkstoši ASV dolāru (26 tūkstoši eiro), kas ir krietni lētāk nekā īre Malibu.

Īpašumā ir divi peldbaseini un grota, kuras izveidi iedvesmojusi slavenā "Playboy" villa, bet pašā namā ir sešas guļamistabas, astoņas vannasistabas, vīna baudīšanas telpa ar klimata kontroli, ēdamistaba ar galdu desmit personām, virtuve, kurā ir picas krāsns, un daudz citu ekstru, kas var noderēt lielai ģimenei.

Tags

Andželīna Džolija Breds Pits Slavenību mājas

Comment Form