Latvijā beidzot veidos savu 'X Faktora' šovu
Foto: Publicitātes foto

Negaidīti jaunumi sarūpēti TV3 skatītājiem – rudenī startēs miljoniem skatītāju mīlestību visā pasaulē ieguvušā šova "X Faktors" latviešu versija. Latvijas muzikālajiem talantiem tā būs iespēja izcīnīt savu iespēju nokļūt slavas zenītā un attīstīt sevi profesionāli.

"TV3 nemitīgi papildina programmu piedāvājumu ar jauniem šoviem un raidījumiem, uzdrīkstoties būt pirmie, kas pasaulei parāda jaunu formātu vai ienes jaunas vēsmas Latvijas izklaides industrijā. Būt tendenču noteicējam ir ļoti atbildīga un izaicinoša misija, kur lielākā balva ir skatītāju atzinība. "X Faktors" ir spēcīgs zīmols visā pasaulē un esam gandarīti par iespēju realizēt to arī Latvijā.

Šovs ar lieliem panākumiem startējis arī Lietuvā kanālā TV3 – mēs lepojamies ar kolēģu sasniegumiem un esam droši, ka arī Latvijā šova panākumi būs spoži!" pārliecināta "MTG TV Latvia" vadītāja Baiba Zūzena.

"X faktors" ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka "X Faktora" dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Starp spožākajiem "X Faktora" veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā "One Direction", Džeims Arturs (James Arthur), Leona Luisa (Leon Luiss).

MTG TV Latvia jau ir lieliska pieredze daudzu muzikālo šovu organizēšanā un jaunu muzikālo talantu atrašanā, pateicoties šoviem dzimušas tādas Latvijas mūzikas zvaigznes kā Dons, Aminata, Aija Andrejeva, Antra Stafecka, Mārtiņš Ruskis, Liene Šomase, Anmary un daudzi citi.

"X Faktors" ir pasaules mēroga augstākā līmeņa šovs – sākot no priekšnesumu kvalitātes, dalībnieku profesionalitātes attīstīšanas līdz specefektiem un skatuves dekorācijām. Īstenot šo šovu Latvijā "MTG TV Latvia" būs izaicinājums, ko ļaus paveikt plašā un veiksmīgā līdzšinējā pieredze.

Jau pavasarī tiks izsludinātas reģionālās atlases Latvijas lielākajās pilsētās, lai līdz rudenim atlasītu pašus labākos dziedātājus no visas Latvijas. Precīzāka informācija par realitātes šova nosacījumiem un žūriju tiks atklāta, tuvojoties šovam.

Comment Form