Foto: Publicitātes foto

Reperis Wiesulis un bītmeikers sangvn laiduši klajā otro studijas albumu "En Prise". Kopš 29. marta tas ir pieejams visās populārākajās straumēšanas vietnēs.

Albumā piedalās arī tādi viesi kā reperi galeniex un Marko, taču dziesmā "Balkons", kā viesmākslinieks pieaicināts producents Aureum Chaos, portālu "Delfi" informē mūziķu pārstāve Kristiāna Paegle.

Albumā mākslinieki reflektē par izjusto un piedzīvoto, kopš debijas albuma "Fianchetto" izdošanas 2022. gada sākumā. Ierakstā tiek runāts par straujām pārmaiņām un to sekām, kas ir dažādās pārdomās par savu identitāti un vērtībām, vienlaikus ieturot tradicionālo sāncensības garu un tehniski saspīlētus manevrus. Albumā cildinoši aprakstīts jaunības maksimālisms un "visu vai neko" prāta stāvoklis, vienlaikos vēstot par šīs filozofijas negatīvājām pusēm, raksta albuma autori.

Albums "En Prise" tapis laika posmā no 2022. līdz 2024. gadam. Pārsvarā ierakstīts "Eternal World" studijā producenta un skaņu inženiera Pre’Set pārraudzībā, bet daži no skaņdarbiem ierakstīti mākslinieku radošās nometnes laikā, Itālijā. Par albuma miksu un masteru atbildīgs Pre’Set.

Wiesulis un sangvn ir apvienības "Klīnikas ieraksti" biedri. Wiesulis (īstajā vārdā - Bruno Jānis Skrastiņš) ir pašmāju reperis, kurš darbību uzsāka 2019. gadā. 2021. gadā uzsāka sadarbību ar producentu un bītmeikeru sangvn (īstajā vārdā - Jurģis Gundars), nākot klajā ar kopīgiem singliem "Savā joslā" un "Sprāgst!", kuriem sekoja repera un producenta kopdarbs, debijas albums "Fianchetto".

27. aprīlī ir gaidāms Wiesuļa un sangvn pirmais solokoncerts koncertzālē "Palladium".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!