Foto: Publicitātes foto

Dziedātāja Ei Fe (Anita Intaite) un grupas "Harta" līderis Kalle (Kārlis Kalvišs) ir apvienojuši spēkus, lai radītu savu pirmo kopdarbu – singlu "Apstādini".

Kā vēsta mūziķi, šī dueta dziesmas tapšana bijusi neplānota – abi mūziķi satikās "jam" sesijā un jau pēc pirmās sadziedāšanās reizes saprata, ka kopā jārada kaut kas īpašs.

"Man Kārļa grupa "Harta" patīk jau daudzus gadus. Kādu dienu, braucot kopā ar draugiem uz dziedātājas LP koncertu Siguldā, mēs klausījāmies grupas albumu, un mana draudzene teica, ka mums lieliski saskanētu balsis. Šis man palika prātā, un vēlāk nolēmu uzaicināt Kalli uz "jam" sesiju. Esmu priecīga, ka šis uzaicinājums ir rezultējies jaunā dziesmā," atklāj Ei Fe.

"Dziesma sākās no muzikālā intro, kuru radīju, pirmo reizi satiekoties ar Anitu un iedvesmojoties no šīs tikšanās. Tālāk jau no tā intro, no sākumā uzšķiltās dzirksteles mēs kopīgi radījām dziesmu "Apstādini"," stāsta Kalle.

Kā stāsta mūziķi, dziesma "Apstādini" atspoguļo gan spēcīgās sajūtas, kad esi iemīlējies, gan trauslumu, kādā esi, kad otram atklājies. Dziesmu producējis Jānis Narbuts no "White Wide production", kurš strādājis arī pie tādām dziedātājas dziesmām kā "Nepieradinātā", "Auksti" un "Paslēpes".

Pagājuśā gada nogalē dziedātāja Ei Fe izdeva albumu "Piedzīvot sevi", kura prezentācijas pasākums notika Tallinas kvartāla Angārā. Albums stāsta par cilvēka iekšējo ceļojumu – gūtajām pieredzēm šajā pasaulē, apzināšanos un sevis pieņemšanu. Kā toreiz stāstīja māksliniece, tas ir ļoti personīgs, emocionāls un atklāts, līdz ar to arī mūziķes līdz šim dziļākā izpausme, kurā dalījusies ar citiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!