Foto: Publicitātes foto

Gaidot "Varanasi" cikla noslēguma koncertu 29. augustā Dzintaru koncertzālē, mūziķis Dons laiž klajā jaunu singlu "Pāriet bailes", portālu "Delfi" informē mūziķa menedžmenta pārstāvji.

"Mēs visi baidāmies no kaut kādiem saviem izdomātiem bubuļiem - vispirms bērnībā, tad, kad paaugamies un tad, kad pieaugam. Bailes mūs vajā visur - attiecībās un ikdienā. Kad mēs tiekam tām pāri, ir jauki, jo paveras jauns apvārsnis un mēs esam patīkami pārsteigti par to, cik patiesībā esam stipri un drosmīgi," par dziesmu stāsta Dons.

Dziesmas "Pāriet bailes" vasaras sajūtu versija dzimusi pavasara Latvijas akustisko koncertu tūrē, to iedvesmojuši gan klausītāji 26 dažādās Latvijas vietās, gan akustiskās tūres ģitāristi Mārcis Auziņš un Jānis Bērziņš.

Dziesmas mūzikas autors ir Artūrs Šingirejs, vārdu autors Ingus Bērziņš, tās producents ir Rūdolfs Budze, ieraksta inženieris Krišjānis Geidāns. Ierakstā piedalījās Toms Pošs, Rūdolfs Dankfelds, Mārcis Auziņš, miksēja un māsterēja Gatis Zaķis. Dziesma ierakstīta "Sound Division Studios", "Ansons Lab" un "Mute studija".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!