Dons laidis klajā pirmo singlu no nākamā gada februārī gaidāmā albuma - dziesmu "Medus pods" un atver tirdzniecībai vēl vienu tā prezentācijas koncertu 15.februārī koncertzālē "Palladium".

Mūziķis atklāj, ka dziesma "Medus pods" tapusi vilcienā Maskava – Valdivostoka, kaut kur pie Baikāla ezera.

"Manas dziesmas ir par mani pašu, manas sāpes un mani prieki, mani sapņi un manas vilšanās, savādāk es nemāku rakstīt. Tieši tā ir ar "Medus podu". Ingus pēc mūzikas un mūsu sarunām kaut kā ļoti labi māk nolasīt manu dvēseles stāvokli. Šobrīd es laikam atkal esmu gatavs attiecībām - par to arī dziesma, un tieši tā to "nolasījis" arī dziesmas video versijas autors Jurgstulajstus," stāsta Dons.

"Klipā viņš dzīvo savas ideālās pasaules ideālajā pusē, bet otra puse pagaidām ir brīva, viņš gaida to ideālo otru pusi savai pastkartei, to kura atnāks, samīļos, pabaros un dos medus podu," saka videoklipa režisors Jurgstulajstus.

Šīs ir jau piektais Dona un Jurgstulajstus kopīgais radošais darbs. Klipa operators ir Jānis Eglītis, montāža - Zahar Kovalevsky.

Dziesma "Medus pods" ierakstīta "Hodila Studios" un "Mute" studijā, to miksēja un māsterēja Krišjānis Geidāns, producents Rūdolfs Budze (DJ Rudd), ierakstā piedalījās Toms Poišs - bass, Rūdolfs Dankfelds - bungas, Artūrs Šingirejs - ģitāra, Rūdolfs Budze - taustiņi, teksta autors Ingus Bērziņš, izdevējs "Dons Music".

Jaunais albums gaidāms 2015.gada 14.februārī, tā prezentācijas koncerti notiks koncertzālē "Palladium".

Biļetes uz koncertiem jau var iegādāties"Biļešu paradīze" tīklā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!