Foto: Publicitātes foto

Mūziķis Dons laiž klajā otro singlu no 13. februārī gaidāmā albuma "Sibīrija". Singls, kurš izskanēs arī visos septiņos jaunā albuma svinēšanas koncertos "Palladium", radies, remdējoties bērnības atmiņās, portālu "Delfi" informē Dona menedžmenta pārstāvji.

"Kā visas dziesmas, arī "Pašā ielas galā" ir dziesma par mani. Man bērnībā pašā ielas galā auga bērzi, tā man ir ļoti spilgta atmiņa. Teksts ir ļoti burtisks, varbūt pat naivs, bet tas bērnības naivums ir tīrs un remdējošs, tas ir vajadzīgs. 

Bērnības atmiņās es atgriežos, kad meklēju mieru un stabilitāti ikdienas steigā un skrējienā. Dziesmas skanējums būtiski atšķiras no man ierastā, šeit iedvesmojos no ķeltu mūzikas," stāsta Dons.

Dziesmas "Pašā ielas galā" vārdu autors ir Ingus Bērziņš, mūzikas autors Dons, dziesmas producenti ir Dons un DJ Rudd, tā ierakstīta "Hodila Studios" Valmierā un "Mute Studija", dziesmu miksējis Gatis Zaķis, māsterējis Ģirts Laumanis. Ierakstā piedalījušies Mārcis Auziņš (ģitāra), Toms Poišs (bass), Rūdolfs Dankfelds (bungas).

Jaunā albuma "Sibīrija" svinēšanas koncerti notiks koncertzālē "Palladium" 13., 14., 15., 17., 19., 20. un 21. februārī. Biļetes uz koncertiem vēl var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Albums "Sibīrija" klajā nāks 13. februārī.


Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!