Foto: Publicitātes foto

Lai "Positivus" festivāla apmeklētājiem atgādinātu, ka Baltijā lielākais mākslas un mūzikas festivāls norisinās dabas liegumā - Vidzemes akmeņainās jūrmalas teritorijā, kā arī uzsvērtu nepieciešamību saglabāt gleznainās piekrastes dabas neskarto skaistumu, festivāla organizatori ir uzsākuši sadarbību ar akciju sabiedrību Latvijas valsts meži, kas festivāla laikā rosinās apmeklētājus nemēslot dabā un aicinās parakstīt Tīrības manifestu.

"Šogad Latvijas valsts meži aicinās ikvienu festivāla "Positivus" apmeklētāju īpaši padomāt par lietām, ko atstājam aiz sevis festivāla norises vietā - nemest atkritumus dabā un aicināt arī citus tā nedarīt," stāsta AS Latvijas valsts meži komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs.

"Positivus festivāla viena no kvalitātēm ir tieši unikālā daba - slaiko priežu mežs, akmeņainā jūrmala, zaļā pļava. Mums visiem ir svarīgi, lai arī festivāla devītajā vasarā mēs varētu atstāt šo dabas lieguma teritoriju tikpat labā stāvoklī, kā pirms festivāla, tāpēc aicinām festivāla apmeklētājus nemēslot mežā un atkritumus mest tiem paredzētās vietās, " saka Positivus festivāla organizētājs Ģirts Majors

Festivāla laikā AS Latvijas valsts meži organizēs dažādas aktivitātes, kas būs vērstas uz tīras apkārtējās vides saglabāšanu - visā festivāla teritorijā rosīsies jau pazīstamais Cūkmens, uzraugot, lai atkritumi neatrastos tiem neparedzētā vietā un izglītojot tos festivāla apmeklētājus, kuri nespēj atpazīt atkritumu urnas. Visi festivāla apmeklētāji tiks aicināti parakstīt Tīrības manifestu, par to saņemot īpašu pateicību no Cūkmena un AS Latvijas valsts meži.

Kā ziņots, devītais "Positivus" festivāls Salacgrīvas Zvejnieku parkā norisināsies no 17.jūlija līdz 19.jūlijam. Līdz ar iepriekš minētajiem mūziķiem tajā uzstāsies arī jau iepriekš izziņotie Roberts Plānts un "The Sensational Space Shifters", "Placebo", "Kasabian", "St.Vincent", "Basement Jaxx", Toms Odels, "Jungle", "Charli XCX", "Lamb", "Everything Everything", "Fenech-Soler", Džeks Gerets, "Ewert and the Two Dragons", "The Sound Poets", "Kate Boy", "King Gizzard&The Lizard Wizard", "Triana Park", "Max Jury" un "Soak". Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz piecām "Positivus" skatuvēm.

Biļetes nopērkamas festivāla mājaslapā, "Biļešu servisa" kasēs un "Nordea" bankomātos.


Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!