Foto: Publicitātes foto
"Positivus" festivāls izsludina pieteikšanos uz festivāla oficiālā fotogrāfa vietu, dodot iespēju desmit fotogrāfiem iemūžināt Baltijā lielāko populārās mūzikas festivālu. Festivāla komanda rūpīgi atlasīs desmit talantīgākos fotogrāfus. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 17. maijam, vēsta festivāla ofganizatori.

Galvenais festivāla oficiālo fotogrāfu uzdevums būs iemūžināt notiekošo festivāla laikā, to skaitā arī aizkulisēs - konkrēti uzdevumi tiks saskaņoti ar katru fotogrāfu atsevišķi, atkarībā no katra personīgā stila un rokraksta. Pieteikumi tiek gaidīti no jaunajiem fotogrāfiem, kā arī profesionāliem fotogrāfiem, kas nepārstāv kādu konkrētu mediju. Visas fotogrāfijas festivāla komunikācijā tiks izmantotas, norādot atsauci uz autoru.

Positivus festivāla oficiālie fotogrāfi ik gadu bauda dažādas priekšrocības, to skaitā iespēju fotografēt lielāko festivāla zvaigžņu tuvplānu pie skatuves, pirmie uzzināt visas festivāla aktualitātes, festivāla teritorijā ienest profesionālo tehniku, piedalīties Meet&Greet pasākumos, kā arī preses konferencēs, un, protams, redzēt festivāla aizkulises, kas ikdienā festivāla apmeklētājiem ir slēgtas.

"Būt par Positivus festivāla oficiālo fotogrāfu - tas bija lieliski! Es varēju baudīt mediju caurlaides priekšrocības un koncentrēties uz dienas uzdevumiem. Tāpat izmantoju iespēju pilnveidot savas profesionālās prasmes un aizguvu dažādus knifus no pārējiem fotogrāfiem. Atraisītie cilvēki un īpašā festivāla gaisotne ļāva man uzņemt daudz interesantu kadru," stāsta Positivus festivāla 2014 oficiālais fotogrāfs Alfrēds Ulmanis, fotal.lv.

Visi festivāla fani, kuri aizraujas ar fotografēšanu un kuri vienmēr ir sapņojuši iemūžināt festivālu, tiek aicināti iesūtīt savus portfolio līdz 17. maija plkst. 24:00 uz e-pastu foto@positivus.com ar norādi "Positivus 15 foto". Portfolio jābūt iekļautām ne vairāk kā desmit fotogrāfijām, kas ir veidotas reportāžas stilā no dažādiem pasākumiem. Portfolio, kas neatbildīs šīm prasībām, netiks izskatīti. Pēc iesūtīto portfolio izvērtēšanas Positivus komanda izvēlēsies desmit fotogrāfus un ar viņiem sazināsies.

Kā ziņots, devītais "Positivus" festivāls Salacgrīvas Zvejnieku parkā norisināsies no 17.jūlija līdz 19.jūlijam. Līdz ar iepriekš minētajiem mūziķiem tajā uzstāsies arī jau iepriekš izziņotie Roberts Plānts un "The Sensational Space Shifters", "Placebo", "Kasabian", "St.Vincent", "Basement Jaxx", Toms Odels, "Jungle", "Charli XCX", "Lamb", "Everything Everything", "Fenech-Soler", Džeks Gerets, "Ewert and the Two Dragons", "The Sound Poets", "Kate Boy", "King Gizzard&The Lizard Wizard", "Triana Park", "Max Jury" un "Soak". Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz piecām "Positivus" skatuvēm.

Biļetes nopērkamas festivāla mājaslapā, "Biļešu servisa" kasēs un "Nordea" bankomātos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!