Foto: Publicitātes foto

Otrdien, 14. jūlijā, Rīgas klubā "Nabaklab" notiks nepieradinātās mūzikas koncerts, kurā piedalīsies Austrijas perkusionists Matiass Kamfs un britu mūziķis Ričards Tomsons, kā arī vairāki Latvijas mākslinieki.

"Matiass Kamfs (Matthias Kampf) ir improvizējošs perkusionists un komponists no Vīnes, kurš attīstījis pazdiļinātu interesi ekstatiskā un meditatīvā improvizētajā mūzikā, kas plešas pāri žanru robežām. Viņa darbos sitamie instrumenti tiek papildināti ar balss iespējām, elektroniskiem un akustiskiem instrumentiem. Kā solo mākslinieks Kamfs aktīvi darbojas Austrijas eksperimentālās un improvizētās mūzikas norisēs, radījis vairākus starptautiskus kopdarbus, tostarp ar Latvijas multidisciplināro mākslinieci Jeļenu Glazovu," stāsta koncerta organizatori.

Rīgā Kamfs spēlēs kopā ar ģitāristu Ričardu Tomsonu (Richard Thompson) no Lielbritānijas, kas pazīstams kā grupu "Lost Harbours" un "Wildersea" dalībnieks, un darbojas arī kā improvizācijas mūziķis.

Gaidāmo koncertu ievadīs vairāki Latvijas mākslinieki - elektroakustiskās mūzikas ģitārists un skaņu mākslinieks Jurijs Santalovs, kas strādā ar pseidonīmu Jura Laiva; dzejniece Anna Foma duetā ar kontrabasistu Staņislavu Judinu, kuri uzstāsies ar dzejas un eksperimentālās mūzikas priekšnesumu.

Klubs Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā. Pasākuma sākums plkst. 20:00, ieejas maksa 5 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!