Foto: Publicitātes foto

11. decembrī grupa "Astro'n'out" skatītāju vērtējumam nodevusi videoklipu dziesmai "Atskatos", kā arī izziņojusi koncertus - 12., 13. un 14. februārī Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā "Astro'n'out" izskanēs koncerttūre "Astro' Electro Acoustic 2.0".

2014. gada rudenī "Astro'n'out" klausītājiem Siguldā, Ventspilī, Liepājā, Cēsīs un Rīgā sniedza pirmos sešus "Astro'Electro Acoustic" koncertsērijas koncertus un nu grupa izsludina koncertsērijas turpinājumu - "Astro' Electro Acoustic 2.0", ziņo grupas menedžments.

Ar trīs koncertiem jaunākajās Latvijas koncertzālēs grupa klausītājiem sniegs ieskatu topošajā "Astro'n'out" studijas albumā, kura iznākšana plānota 2016. gadā.

Koncertos skanēs labākās "Astro'n'out" dziesmas neierastos aranžējumos, grupai uz skatuves pievienosies tās ilggadējais draugs un producents DJ Rudd.

Līdz ar koncerttūres izziņošanu, "Astro'n'out" laiž klajā arī jaunu singlu ar nosaukumu "Atskatos". ""Atskatos" pamattēma radās šovasar "Astro'n'out" radošajā nometnē, vairākas dienas kopā ar producentu DJ Rudd dzīvojot Valmieras rajonā, radošajā telpā "Siltumnīca". Dziesmas intro tēma sākotnēji šķita tikai tāds dauzonīgs impulss, kuru pat nebijām plānojuši atstāt, tomēr no tās attīstījās kopējais dziesmas raksturs, piešķirot dziesmai rituāla sajūtu, kas piedien "aizburot" pagātni. Dziesma ir par pagājušo lietu atstāšanu, par nereālo ilūziju palaišanu un iešanu tālāk, ņemot pieredzēto sev līdzi, bet neļaujot pagātnei sevi stādināt," par dziesmu stāsta grupas dalībnieki.

Koncerti:

12.februārī plkst. 19:00 "Gors", Rēzkenē;

13.februārī plkst. 19:00 "Lielajā Dzintarā", Liepājā;

14.februārī plkst. 18:00 "Dzintaru koncertzālē", Jūrmalā.

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu servisa kasēs un internetā no 11. decembra plkst. 10:00.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!