Grupa "Astro'n'out" laidusi klajā jaunu singlu "Satiksimies, tiksimies", kas ir viena no 12 drīzumā gaidāmā albuma "Urda" kompozīcijām. Piesakot jauno albumu, grupa izsludina arī Latvijas koncertturneju, kuras laikā uzstāsies astoņās Latvijas pilsētās, tai skaitā 24. martā koncertzālē "Palladium", Rīgā, portālu "Delfi" informē grupas menedžments.

Jaunā singla aizmetņi tapa grupas radošajā nometnē Kuldīgā, vairākas dienas dzīvojot kopā draugu mājās, pozitīvā sacensībā sadaloties komandās un radot pamata sajūtu pēc iespējas īsākā laikā. Tās skanējumu jau no pirmajiem akordiem kopā ar grupu radījis arī albuma mūzikas producents un dziesmas līdzautors DJ Rudd. "Satiksimies, tiksimies" ir arī kā aicinājums atkal satikties koncertos.

Grupas soliste Māra Upmane-Holšteine stāsta: "Radot "Satiksimies, tiksimies" ļoti vēlējāmies radīt gaišu sajūtu. Dziesmai cauri vijas visa albuma pamattēma – jautājumi, kas mūs urda un neiziet no prāta. Jautājumi par to, kur un kā mēs satiksimies."

Jaunajā albumā būs 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši ir iepriekšējos divos gados izdotie singli "Turies" un "Atskatos", kas iekļuvuši līderpozīcijas vairākos topos un atskaņoti lielākajās Latvijas radio stacijās.

Albums "Urda" pie klausītājiem nonāks jaunajā gadā un, salīdzinot ar iepriekšējiem grupas albumiem, būs personiskāks un atklās iekšējās pārdomas par pasaules kārtību, savu vietu tajā, laiku un vērtībām.

Jaunā albuma "Urda" koncerti notiks:

10.02. Līvānu kultūras namā;
11.02. Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", Liepājā;
14.02. Latgales vēstniecībā "GORS", Rēzeknē;
24.02. Aizkraukles kultūras namā;
03.03. "Vidzemes koncertzālē", Cēsīs;
24.03. koncertzālē "Palladium", Rīgā;
01.04. Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis";
15.04. Jelgavas kultūras namā.

Koncerta biļetes no 9. novembra pieejamas "Biļešu servisa" kasēs un internetā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!