Ceturtdien, 14. jūlijā, Salacgrīvā, kur norisinās Baltijas lielākais mūzikas festivāls "Positivus", jau no plkst. 17.00 apmeklētājiem ir atvērta Telšu pilsētiņa.

Kā novēroja "Delfi" komanda, līdz ar Telšu pilsētiņas atvēršanu darbu uzsāka arī festivāla oficiālā autostāvvieta. "Check-in" punkts pie ieejas Telšu pilsētiņā darbosies bez pārtraukuma līdz pat pirmdienas plkst. , savukārt apmeklētāji tajā varēs uzturēties līdz pirmdienas plkst. 17.00, lai mājup dotos kārtīgi izgulējušies.

Portāls "Delfi" visa "Positivus" festivāla garumā piedāvās teksta tiešraidi no notikuma vietas, vēstot par visu, kas notiek festivāla teritorijā, piedāvājot plašu fotoreportāžu un interviju klāstu, kā arī atspoguļojot atsauksmes sociālajos tīklos.

Jau vēstīts, ka biļete ieejai Telšu pilsētiņā derīga tikai komplektā ar derīgu festivāla ieejas biļeti. Vienas dienas biļete komplektā ar telts vietas biļeti nodrošina iekļūšanu Telšu pilsētiņā tās dienas laikā, kurā ir derīga iegādātā festivāla biļete. Biļete ieejai Telšu pilsētiņā ir jāiegādājas arī katram VIP koka mājiņas un Gandrs "Rent-a-Tent" telts iemītniekam, kuri ir samaksājuši par šīm naktsmājām. Festivāla apmeklētāju ērtībām Telšu pilsētiņā būs pieejama mantu glabātuve, duša par 3 eiro un mobilo tālruņu uzlāde, izmantojot savu lādētāju par 1 eiro.

Positivus festivāla teritorija tiks atvērta rīt plkst. 12.00, savukārt "check-in" punkti pie abām festivāla ieejām Salacgrīvā darbosies jau no plkst. 11.00.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!