Foto: Publicitātes foto
Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība "Nepāriet" aicina uz albuma "Pāri" atklāšanas svētkiem, kas notiks trešdien 18. septembrī no pulksten 19.00 K.K.fon Stricka villā, Rīgā, portālu "Delfi" informē projekta pārstāvji.

Mūziķi sniegs ievadkoncertu koncertu sērijai, kas oktobrī un novembrī norisinšies Valkā, Jēkabpilī, Alūksnē, Siguldā, Talsos un Rīgā. Pirms un pēc pasākuma mūziku no platēm atskaņos Henriks Eliass Zēgners. Albuma atklāšanas svētkos būs iespēja satikt mūziķus, kā arī iegādāties jauno albumu un biļetes uz "Nepāriet" noslēguma koncertu par īpašu cenu. Ieeja bez maksas.

"Nepāriet" sastāvā muzicē Alise Joste, Evija Vēbere, Jānis Šipkēvics, Kārlis Josts, Lorete Medne, Matīss Čudars, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds, Zelma Jēgere un Vladislavs Nastavševs.

"Nepāriet" sastāvā esam ļoti dažādi, katram no mums "Nepāriet" nozīmē ko savu – kādam Imanta Kalniņa dziesmas ir bērnības atmiņās iekodēta latviskā identitāte, citam – sevis izzināšanas un attīstības process. Mani fascinē tas, kas vārdos nav izsakāms - tas brīnumainais, kas caurvij Imanta Kalniņa mūziku, un kas mūs pašus savstarpēji saista šajā mūzikā, ko kopīgi radām", stāsta "Nepāriet" idejas autors Jānis Šipkēvics.

"Nepāriet" ir jaunu mūziķu kopums, kas kopīgi izveidojuši Imanta Kalniņa mūzikā balstītu programmu, par pamatu ņemot 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Imanta Kalniņa kopdarbu "Par lietām, kuras tā ar' nekad nepāriet". "Nepāriet" veidots kā atskats uz šo albumu, kas guva ievērojamu popularitāti. Plašāka publika ar "Nepāriet" pirmo reizi iepazīstināta 2017. gada festivāla "Piena svētki" laikā, pēc tam mūziķi ar koncertprogrammu viesojušies arī Lūznavas muižā un Valmiermuižā.

"Nepāriet" koncertsērija turpināsies dažādās Latvijas pilsētās:

10. oktobrī pulksten 19.00 Valkas Kultūras namā;
13. oktobrī pulksten 17.00 Krustpils Kultūras namā, Jēkabpilī;
20. oktobrī pulksten 17.00 Alūksnes Kultūras centrā;
24. oktobrī pulksten 19.00 Siguldas "Devonā";
25. oktobrī pulksten 19.00 Talsu Tautas namā;.
5. novembrī pulksten 19.00., valsts svētku ieskaņā, notiks šī gada noslēguma koncerts Rīgā, nesen atklātajā kultūras telpā "Hanzas perons".

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!